• ~piksel
    (2013-05-18 09:10)
    Mmmmm... zdjęcie nr 4... rozkoszny przedziałek... uwielbiam ten efekt u pań.
  • ~yes yes
    (2013-05-17 09:50)
    Tak to ona! Na stos! Happy?
  • ~RG
    (2013-05-17 10:57)
    dla niej też bym zrezygnował
  • ~mkk
    (2013-05-17 10:48)
    Droga Redakcjo,
    nie masz racji. Pan Obraniak ma dość pomiatania.

    Pana Obraniaka poniewierał nie tylkko p. Fornalik (p. mecze z Ukraina i S. MArino) ale i - przede wszystkim - p. Boniek.
    Basował mu tez wybitnie subtelny p. Topmaszewski.
    Wytykanie komuś,, ze niepoprawnie mówi po polsku, to parafiański szowinizm - a tak robił p. Boniek. Zreszta sam p. Boniek nie za bardzo poprawnie używa języka ojczystego (mówi raczej "gewarą" bydgosko-widzewską, niż po polsku).
    Nie mówiąc o p. Tomaszewskim, który zna po polsku max. 300 słów i miele je w kółko. W tych 300 słowach jest 200 raczej wulgarnych...

    Pan Obraniak jest wybitnym piłkarzem i życze mu wszystkiego dobrego.

    No to na miejscu p.Obraniaka pewnie i Ty, Droga Redakcjo, lekko byś się zasmuciła...



    nie msz racji.

    Pana Obranik obrażł nie ty
  • ~vh
    (2013-05-17 11:13)
    To chyba logiczne ze rodzina jest wazniejsza od gry w reprezentacji i tyle.
    Ja tam Obraniakowi dobrze zycze - niech w zdrowiu i szczesciu dozyja sedziwych lat z malzonka i potomstwem.
  • ~FRANEK
    (2013-05-17 12:53)
    MA RACJĘ OBRANIAK. TAKIEGO SMUDĘ ZROBILI TRENEREM KADRY KTÓRY NIE POTRAFIŁ SKLECIC DWOCH ZDAŃ PO POLSKU.WSTYD PANOWIE Z PZPN.
  • ~Leon
    (2013-05-17 15:12)
    Jezeli zrezygnowal, bo ktos w reprezentacji mu dawal do zrozumienia, ze nie jest Polakiem, to pieknie to swiadczy o naszej kadrze i pilkarzach tam grajacych.
  • ~Bolo
    (2013-05-17 15:20)
    Sa kibole a do nich zaliczaja sie smieciowi dziennkarze ktorzy, nie maja pojecia o pilce typu Borek, Kolton itd...obarczyli wina jednego pilkarza, a gdzie cala reszta?Borek mniej zelu na leb to Ci pomoze obiektywnie spojrzec na to co sie stalo!!!
  • ~kibic reprezentacji Niemiec i Polski
    (2013-05-17 21:08)
    Brakuje nam trenera tej klasy co Kazimierz Górski(piłka nożna) , Hubert Wagner(piłka siatkowa?),Feliks Stamm "Papa" Stamm (boks).
    Nie Ludovic Obraniak nie pasuje do reprezentacji Polski,i ale wielu tych co grają w zachodnich klubach dobrze a w POLSKIEJ REPREZENTACJI SĄ MIERNOTAMI no . Lewandowski.

    Szmaciarze graja w polki-ej reprezentacji a Lidwicowi Obraniak w wyraźny sposób przeszkadzali grać np. nie podawali lipek dokładnie a jeśli już to trudne do przyjęcia i by go wymęczyć.Dlatego polka reprezentacja gra jak szmaciarze gdyż dla nich liczy się tylko pieniądz w z kasy ich klubów a grę w reprezentacja traktują jak zło konieczne.i to w dosłowny sposób.
    Trier jest zbyt uległy nie ma jaj.Boniek niech sobie prezesuje ale niech wybierze trenera z Polski , kory wie co to jest reprezentacja Polki.
  • ~Albo Laure
    (2013-05-17 22:51)
    Zabojad pozostanie zabojadem, przypadkowo nosi polskie nazwisko, wiec niewielka strata - niech pociesza see Laurencje.