• ~pol anka
    (2013-06-16 11:21)
    reprezentant polski, współzdobywca mistrzowstawą świata, europy, zdobywca 86 bramek, mistrz olimpijski. Nie, to piłkarz a to przepraszam. To dzielny kontynuator dzielenia kasy przed meczem, walki do upadłego o miejsca na trybunach dla rodziny, szemranych ustwawek z Fryzjerem. Słowem piłka nożna to wielki sport, stworzony na potrzebny walki z komuna przez CIA
  • ~Adam
    (2013-06-16 15:52)
    Jakis strasznie maly ten R.Majewski,albo ta jego wybranka jest strasznie duza.Oczywiscie o gustach sie nie dyskutuje,ale jest dosc nie typowe w gdy mezczyzna w malzenstwie jest nizszy od zony.Bez wzgledu jednak na to,wszystkiego najlepszego dla nowozencow.
  • ~fyt
    (2013-06-16 19:47)
    Ta Pani chyba nie jest za mądra.
  • ~Genitaliusz
    (2013-06-16 19:23)
    Piłkarzyn
  • ~gratulacje
    (2013-06-16 20:22)
    Dla młodej pary, wszystkiego najlepszego,szczęścia,spełnienia,potomstwa.
  • ~jacek43
    (2013-06-16 21:36)
    BESTIA z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA Orędzie nr 351 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 19.02.2012, godz. 03.00 Moja droga, umiłowana córko, nie musicie obawiać się tych przekazów. Ponieważ dawane są one światu z powodu MIŁOŚCI, jaką mam dla całej ludzkości. Znajomość nadchodzących wydarzeń pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić Prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc w szerzeniu nawrócenia i pozwolą po raz kolejny potwierdzić Moim dzieciom Prawdę Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Moje Powtórne Przyjście odbędzie się w czasach waszego życia, dzieci. Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie korzystać z CUDÓW Mojego Chwalebnego Królowania na ziemi. Obejmuję pośród was, Moich WYBRANI dzieci, tych, którzy odwrócili się od mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego ukochanego Ojca, Najwyższego Boga. Moja Miłość obejmie tych, którzy Mną gardzą. Z czasem nawrócą się. Uznanie Moich przekazów dawanych tobie, Mojemu prorokowi CZASÓW OSTATECZNYCH, któremu dana jest odpowiedzialność otwarcia siedmiu pieczęci, nie wystarczy. To, co jest naprawdę ważne, to Zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na całym świecie. Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, aby zdominować swoje długo cierpiące niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA, zwana Babilonem w Księdze Objawienia. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny i jego sojusznika niedźwiedzia, ROSJĘ. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm i biada temu, kto będzie widziany, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymsko-Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać MSZE W TAJEMNICY. Dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie waszej przyszłości. Będę prowadził was w każdej chwili. Rozpocznijcie przygotowania teraz, ponieważ dany będzie czas, aby to zrobić. Ponownie mówię wam, modlitwa, i to wiele modlitw, osłabi moc bestii, NIEDŹWIEDZIA i CZERWONEGO SMOKA. Będą panować przez bardzo krótki czas. A po tym zostaną zniszczeni. Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus
  • ~kiki
    (2013-06-16 23:43)
    A ile lat ma pan młody? Wygląda na licealistę...
  • ~leoska
    (2013-06-19 14:01)
    Wszyskiego najlepszego ,miesiąc czerwiec jest szczęśliwym miesiącem
    dla nowego związku ,wiem cos na ten temat bo też swój zwiazek małżenski
    w tym miesiącu zawiązałam .Jeszcze raz wszystkiego naj...naj...naj...
  • ~Gratulacje - 100 lat .....
    (2013-07-06 17:01)
    SZCZESC WAM BOZE !