• ~Kibic
    (2013-08-18 10:05)
    Jacy to kibice ? - to są DEBILE , bezmózgowe miernoty ,których tak bardzo bronili jeszcze głupsi od nich "kaczor;" i jego kaczki dziwaczki.
  • ~floru40
    (2013-08-18 11:39)
    Państwo powinno zabezpieczyć bezpieczeństwo na imprezach masowych?
    jest monitoring jest ustawa o Sądach 24 godzinnych tylko trzeba to uruchomić tylko
    kto to zrobi??? Nie karać więzieniem przymusowe roboty jest tyle do zrobienia przy
    robotach zapobiegających powodziom oraz walki ze skutkami. Uczestnicy bójek
    powinni pokrywać w 100 % koszty leczenia i rehabilitacji. Żadnych zawiasów po
    roku nie będzie chętnych do zadym?
  • ~karnista
    (2013-08-19 12:55)
    Co robia "kibice " nLegi na meczu w Lomiankch??? polska policja powinna przejsc przeszkolenia w Roscji...lub w USA. Tak takie sprawy zalatwia sie szybko. Stworzyc obozy pracy w kamieniolomach. Na boiskach narysowac czerwona Linie. Gdy Jakis kibic ja przekroczy---do obozu ..zakaz wejscia na imprezy spotowe. I po problemie!!!
  • ~Dobrotliwy
    (2013-08-18 18:02)
    Jacy kibole??
    Przecież to byli młodzi patrioci, nieustraszeni obrońcy bogoojczyźnianej jedynej i prawdziwej polskości, duma pisowskiego elektoratu, ulubieńcy prezesiunia i pisowskiego zoologu.
  • ~estetka
    (2013-08-18 15:32)
    kulturalny człowiek unika spelun, burdeli i meczy piłkarskich
  • ~faja
    (2013-08-18 13:46)
    durny rzad to i durne mamy prawo
  • ~taka prawda
    (2013-08-18 13:12)
    re ~Robnad2013-08-18 10:21

    a tobie chyba telefon zarekwilowali
  • ~de sanktuary spod wyrka
    (2013-08-18 13:12)
    Policja tez musi gdzieś trenować walenie pałami.
    Dzięki Tuskowi robi to na stadionach...
    Kiedy spałują Tuska ???
  • ~pies im mordę lizał
    (2013-08-18 12:47)
    Czy na wsi są jeszcze chamy ?
    Nie ma - wszystkie POjechały do Warszawy !!!
    Razem z całą sitwą tuseka z Gdańska !!!
  • ~marcelek
    (2013-08-18 12:25)
    nie kibole, a młodzież patriotyczna, nie policja, a niemoty i niezdary. A w ogóle to już nudny temat, który ciagnie się od 20 lat! Można go załatwić w 5 minut, tylko "policja" musiałaby zmienić standardy.