• ~Kibic
    (2013-08-18 10:05)
    Jacy to kibice ? - to są DEBILE , bezmózgowe miernoty ,których tak bardzo bronili jeszcze głupsi od nich "kaczor;" i jego kaczki dziwaczki.
  • ~floru40
    (2013-08-18 11:39)
    Państwo powinno zabezpieczyć bezpieczeństwo na imprezach masowych?
    jest monitoring jest ustawa o Sądach 24 godzinnych tylko trzeba to uruchomić tylko
    kto to zrobi??? Nie karać więzieniem przymusowe roboty jest tyle do zrobienia przy
    robotach zapobiegających powodziom oraz walki ze skutkami. Uczestnicy bójek
    powinni pokrywać w 100 % koszty leczenia i rehabilitacji. Żadnych zawiasów po
    roku nie będzie chętnych do zadym?
  • ~karnista
    (2013-08-19 12:55)
    Co robia "kibice " nLegi na meczu w Lomiankch??? polska policja powinna przejsc przeszkolenia w Roscji...lub w USA. Tak takie sprawy zalatwia sie szybko. Stworzyc obozy pracy w kamieniolomach. Na boiskach narysowac czerwona Linie. Gdy Jakis kibic ja przekroczy---do obozu ..zakaz wejscia na imprezy spotowe. I po problemie!!!
  • ~Dobrotliwy
    (2013-08-18 18:02)
    Jacy kibole??
    Przecież to byli młodzi patrioci, nieustraszeni obrońcy bogoojczyźnianej jedynej i prawdziwej polskości, duma pisowskiego elektoratu, ulubieńcy prezesiunia i pisowskiego zoologu.
  • ~estetka
    (2013-08-18 15:32)
    kulturalny człowiek unika spelun, burdeli i meczy piłkarskich
  • ~faja
    (2013-08-18 13:46)
    durny rzad to i durne mamy prawo
  • ~taka prawda
    (2013-08-18 13:12)
    re ~Robnad2013-08-18 10:21

    a tobie chyba telefon zarekwilowali
  • ~de sanktuary spod wyrka
    (2013-08-18 13:12)
    Policja tez musi gdzieś trenować walenie pałami.
    Dzięki Tuskowi robi to na stadionach...
    Kiedy spałują Tuska ???
  • ~pies im mordę lizał
    (2013-08-18 12:47)
    Czy na wsi są jeszcze chamy ?
    Nie ma - wszystkie POjechały do Warszawy !!!
    Razem z całą sitwą tuseka z Gdańska !!!
  • ~marcelek
    (2013-08-18 12:25)
    nie kibole, a młodzież patriotyczna, nie policja, a niemoty i niezdary. A w ogóle to już nudny temat, który ciagnie się od 20 lat! Można go załatwić w 5 minut, tylko "policja" musiałaby zmienić standardy.
  • ~rycjo
    (2013-08-18 11:53)
    dlaczego policja prowadzi zamaskowanego bandytę czego się obawia?
  • ~komisarz
    (2013-08-18 11:53)
    NIE MOGE ZROZMIEC JAK DZIECKO WYSLAC DO TEGO CZARNEGO BYDLA TO WSTYD NA POKOLENIA granatowa swolocz
  • ~Monika
    (2013-08-18 11:50)
    Bez urazy dla reszty Warszawiaków ale ći pseudokibice to nic innego jak trzoda chlewna
  • ~swq
    (2013-08-18 11:40)
    Bardzo katoliccy i narodowi ci kibice. Ot przejaw warcholstwa błogosławionego polaka. Kto pisze, a zwłaszcza mówi z ambony o wartościach, które my POLACY mamy nieść tej zgniłej europie?? Faktycznie mamy co nieść!!!
  • ~koki
    (2013-08-18 11:25)
    od dziesiątek lat to samo: bandyci na trybunach, walki kibolstwa na mieście, ustawki, kompletna niemoc państwa w celu jednoznacznego i natychmiastowego pozbycia się problemu. nieumiejętność zaprowadzenia porządku w kraju, w każdej dziedzinie. totalne ześwinienie i społeczeństwa i organów rządowych. te, wysyłane sygnały w świat, ze polska to słaby kraj ze słaba władzą i wymiarem sprawiedliwości powinny być bardziej czytelne, niech stanowią zaproszenie dla innych bandziorów z EU do przyjazdu do nas. tutaj można się rozerwać, nawalać z policją, wyroki niskie albo wcale. stwórzmy taka swoistą mekkę bandytyzmu w EU, przynajmniej czymś błyśniemy. i tyle.
  • ~MÓSK TÓSKA
    (2013-08-18 10:03)
    ZNOWU BOJÓWKARZE TUSKISTANU ATAKUJĄ SPOKOJNYCH LUDZI.
  • ~klaus.58
    (2013-08-18 11:29)
    Mam nadzieję że UEFA nie zmieni zdania co do zawieszenia ŻYLETY !!!
    P.s - Tylko debile tłumaczą bandytyzm kiboli z walką polityczną ! a co niektórzy
    skrzętnie i bardzo chętnie ( PIS !) wykorzystują !!! FUJ !!
  • ~Www
    (2013-08-18 11:11)
    Oto cwks legia w całej krasie. Trepowski klub, trepowska, peerelowska mentalność.
  • ~twbolek
    (2013-08-18 11:08)
    Super decyzja kibice Legii zrobili zadymę Łomianki przegrały walkowerem. Takie rzeczy tylko w bantustanie
  • ~poznaniak42
    (2013-08-18 11:07)
    Tak dlugo jak szefowie klubow bedz uginali sie pod presja tego motlochu w obawie przed szantarzem - jesli spotkaja nas jakies represje przestaniemy dopingowac swoich pilkarzy tak dlugo tego talatajstwa nie da siz ze stadionow usunac .

Może zainteresować Cię też: