• ~ZORRO5
    (2013-09-13 20:09)
    TERAZ WIEM DLACZEGO NASZEMU " GWIAZDOROWI " BRAKŁO KASY NA BILET DLA BABCI
  • ~helcio
    (2013-09-11 17:27)
    Gdybyśmy mieli reprezentację to bym przejrzał te fotki i info. A tak szkoda czasu
  • ~KIBIC POLSKIEJ PIŁKI
    (2013-09-12 21:04)
    nasza kadra gra jak nasz premier czy się stoi czy się leży forsa się należy każdy piłkarz powinien płacić 500tys.zł. za przegrany mecz to by ich zmobilizowało do grania Lewandowski powinien przejść na emeryturę bo nastrzelał tyle bramek dla kadry że już wystarczy teraz to on myśli tylko o graniu w reklamach chce zastąpić w filmie Linde i Kondrata ale tu gwiazdą nie będzie ! ! ! ! !
  • ~mir
    (2013-09-13 08:36)
    nasza reprezetacja POLSKI to dno totalne ,takie jak nasz rząd darmozjady biorą pieniądze za spapraną robote i mają sie za wielkich niepokonanych .Powinni mieć w sobie troche godności i honoru ,ale tu biorą góre pieniądze idalej będziemy oglądać ten żałosny cyrk na stadionie
  • ~emeryt 5
    (2013-10-26 18:55)
    Nie zazdroszczę zarobków naszym reprezentantom. Przecież zdecydowana większość z nich gra za granicą i tam im płacą. Więc z naszych podatków nie idzie nic na ich wynagrodzenia. Trzeba się cieszyć, że za granicą tak dużo zarabiają, chociaż jest to w sumie bardzo mało w porównaniu z zarobkami gwiazd światowego futbolu. Czasy komuny dawno już minęły i rząd nie ma nic do reprezentacji.
  • ~selekcjoner
    (2013-10-12 09:07)
    Jaki rząd taka kadra piłkarska- ludzie kiedy się to
    wreszcie skończy, rzygać się chce.
  • ~czesiek
    (2013-09-18 16:36)
    Umowa za ile i dla kogo gra to jedno , ale dlaczego ochrona i policja porządku pilnują za nasze pieniądze a nie klubu czy organizatora ? . Za bilet i przekaz telewizyjny koszty ponosi oglądający .
  • ~MAM RACJE?
    (2013-09-16 08:40)
    a ja i tak wole lepszego lekarza od najzdolniejszego piłkarza, Wszystko powinno mieć swoje proporcje. I jeszcze pytanie. Stadion sportowy jest stanowiskiem pracy dla piłkarzy i "działaczy", dlaczego wiec nie buduja go sami tylko państwo? Jeszcze musi go utrzymywać.
  • ~mk
    (2013-09-15 22:20)
    Ukrocic fantazje "SPONSOROM", ktorzy "sponsorowane sumy" odliczaja od podatku (swojego). Jesli masz na sponsorowanie, to plac wiecej podatkow. To juz jest b.niezdrowe, kiedy sie czyta, ze "grajki" zarabiaja 17 Mil.€ (Ronaldo), a Hiszpania jest po uszy w kryzysie - o Polsce lepiej nawet nie wspominac, a ludzie nie maja na lekarstwa, a nawet na chleb.

    Ostatnie fochy Lewego w BVB, to to, ze 1,5 Mil. (€URO !) mu bylo za malo, obecnie dostaje 5 ooo ooo €
  • ~Nie kibic
    (2013-09-15 16:09)
    To ich nie obejmuje kryzys ? bo ich gra jest taka ze już dawno nie wyjeżdżają aby nas reprezentować i chwała im za to, że chociaż oszczędzamy na ich wyjazdach.