• ~YouYa 258
    (2013-10-26 13:38)
    coza lezbijki -,-
  • ~ala22
    (2013-10-11 05:45)
    jak popatrzeć na zdjęcie, to nie ma wątpliwości kto w tym związku jest kobietą a kto mężczyzną. Ta po prawej - mniam mniam, też jestem lesbą, ale ta po lewej, toż to babochłop jest...
  • ~Em
    (2013-10-22 15:22)
    OMG takie komentarze to tylko w Pl, miałam nadzieję ze coś się tu zmieniło ale widać chamstwo i zawiść to nasza cecha narodowa. A Pani Lesba która komentuje negatywnie wygląd piłkarki niech wklei swoje zdjęcie. Moim zdaniem obie są bardzo atrakcyjne. Wszystkiego najlepszego dziewczyny, 100 lat!
  • ~labia
    (2013-10-16 10:09)
    w oczach Pana to grzech - piszecie. Ale gwałcenie dziewczynek i chłopców to Panu jest miłe jak widać? Zakłamani i beznadziejni katole
  • ~kandydat
    (2013-10-14 20:28)
    podobno profesor gliński był jej kandydatem do tego małżeństwa
  • ~abcd
    (2013-10-12 22:58)
    Co takiego ? ,,Sakramentalne tak '' Autor chyba nie ma pojęcia czym są sakramenty,
    To nie jest bravo sport aby akceptować takie błędy. Zdecydowany sprzeciw z mojej strony ku niedoinformowanym autorom/mediom
  • ~krzych starszy
    (2013-10-12 09:40)
    W Szwecji w podobnym "związku" (z pomocą nieznajomego "życzliwca") miało się urodzić dziecko, ale na porodówce komputer zaszalał, bo NIP nie pasował ...był "męski", a osobnik chciał rodzić!
  • ~ciek kawy
    (2013-10-11 07:56)
    Mam dokładnie taką opinię jak LEW88: GDZIE taki związek jest sakramentem ? A może to wynik głosowania, taka nazwa ?
    A na problemy z finansami emerytur przegłosujemy planową eutanazję ???
  • ~Lew88
    (2013-10-10 21:57)
    ""Sakramentalne tak" ? Autor by się puknął najpierw w głowę..."
    Dokładnie o jakim sakramencie tu mowa !!! ??? W oczach Pana to grzech a nie sakrament!!!
  • ~Darek
    (2013-10-10 15:01)
    Koleżanka to ten facet? :-)