• ~duzolat
    (2013-10-15 17:25)
    Wtedy mlodziez znala pojecia jak: honor,obowiazek,poswiecenie,walka do upadlego.A teraz liczy sie dobra kasa,zaliczenie panienki,blichtr.Ci panowie grali w czasach PRL a dawali z siebie wiecej niz w tzw."wolnej Polsce" teraz.
  • ~lotkA
    (2013-10-15 17:39)
    BRAWO 'duzolat' - NIC DODAC, NIC UJAC!
  • ~Iniemamocny
    (2013-10-15 18:49)
    Wspaniale! Czas się zatrzymał...wtedy umieli grac i wygrywali za miskę pomidorówki a teraz grać umieją i graja za miliony bez szans na wygrana. Tomek jaki był taki jest nic tylko ukochać za szczerość...Lato było i się zmyło.
  • ~Lubanski to byl napastnik
    (2013-10-15 18:59)
    Juz nigdy polska nie bedzie miala takiej druzyny I takich pilkarzy, dodalbym jeszcze Wwlodka Lubanskiego , ktory nie mogl zagrac w finalach MS z powodu kontuzji.Chyba najlepszy napastnik w histori pilki w Polsce.prosze pamietac ze Wlodek , zadebiutowal w reprezetacji Polski w wieku 16 lat w meczu z Norwegia I styrzelil bramke.cala Polska go kochala.zabraklo tutaj Szarmacha.
  • ~Rb.
    (2013-10-15 22:54)
    Dobrze ,ze macie choc Agnieszke Radwanska to wiedza na swiecie o takim kraju jak Polska.
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-10-15 23:56)
    Wspaniali Sportowcy!!
    Obawiam sie, ze NIGDY juz takiej super ekipy narodowej nie bedziemy miec.
    DZIEKUJE Wam za to i zyjcie jeszcze 100 lat !!!
  • ~fela
    (2013-10-16 10:01)
    lato byl jak blyskawica ! jego podanie do domarskiego, akcja ! zszedl domarskiemu strzal I ... strzelil to jak w lotto wygrac ! 1 na milony !
  • ~mindowe
    (2013-11-03 00:00)
    Honorem i najwyższym zaszczytem było przywdziać koszulkę z Białym Orłem..a to,że za srebrny medal MŚ-74 dostali raptem po 50 dolarów nie było ujmą,lecz kompromitacją PRL-owskich władz..Takiej paki,jaką stworzył p.Kazimierz Górski,chyba już nie doczekamy.
  • ~stan.france
    (2013-10-21 12:21)
    A gdzie ja? Przeciez w tamtych czasach na zgrupowaniach reprezentacji w Swierklancu to ja donosilem wszystkim piwo.