• ~hyzio
    (2013-11-16 18:29)
    mina Schetyny bezcenna
  • ~Boniek na prezydenta !
    (2013-11-17 01:22)
    pan Bronisław K.z pałacu POD ŻYRANDOLEM powinien na zachętę odznaczyć Nawałkę i piłkarzy orderem "orła białego" . Przecież piłkarze to nasze "orły".
  • ~Kizia
    (2013-11-17 07:42)
    Jaki pan,taki kram.Rzady Tuska to nasze nieszczescie.Wszedzie same sukcesy,a Polska tonie.
  • ~geremeks sexochlik
    (2013-11-17 05:36)
    Co sie martwicie Wdupe z Irljanja i Boniek rudo fauszywy i Nawalka poleci z wiatrem.
  • ~Marek z W-wy
    (2013-11-17 02:36)
    Zeby uzdrowic polska pilke nozna , to trzeba rozgonic na cztery wiatry PZPN ten relikt peerelowskiego komunizmu ! Uwazam , ze dopoki nie zostanie rozgoniony PZPN , ktory jest reliktem peerelowskiego komunizmu , to dopoty nie bedzie szans na uzdrowienie polskiej pilki noznej ! W/g mnie nie ma sposobu na to , aby przy obecnym PZPN , zaczelo sie cos dziac lepiej w polskiej pilce noznej ! Sprawy zabagnienia PZPN / kolesiostwo , uklady jeszcze z okresu PRL-u , dziadki lesne / zaszly juz tak daleko , ze nawet najdalej idaca reforma juz tego bagna nie osuszy ! Wystarczy , ze spoleczenstwo stracilo juz zaufanie do PZPN ! Koniecznie trzeba , jak najszybciej ratowac polska pilke nozna ! W tym celu , nalezy natychmiast wypalic kobaltem ten nowotwor , jakim jest PZPN na ciele polskiej pilki noznej i zbudowac po prostu cos calkiem zupelnie nowego na calkowicie innych zasadach ! Aktualny PZPN w swoim skladzie osobowym uosabia tylko zle wspomnienia z PRL-u !
  • ~TUSEK ty MATOLE
    (2013-11-17 02:33)
    ten NIERZAD I KOMORUSKI jest NIESZCZESCIEM POLSKI
  • ~spieprzać !
    (2013-11-17 01:16)
    Dopóki przy władzy będzie Boniek, Komorowski, Tusk, PO i PSL , dopóty polska piłka nożna będzie w zgniła, smierdząca i zasrana.
    W/w stanowią fatum dla całej Polski. Bardzo was proszę - spie... przajcie z Polski w cholerę. Przynosicie jej zarazę i narażacie Naród na POśmiewisko..
  • ~łoncze sie w bulu i nadzieji
    (2013-11-17 01:24)
    orzeł na koszulkach piłkarzy to "g...może"
  • ~Kibic 69
    (2013-11-16 23:51)
    Ten burak Klich to niech się cieszy że ktoś chce płacić za widowisko ze "składem desek". Jak takiego wieśniaka można ubierać w strój reprezentacji kraju. Sio do gnoju chamie.
    A co robi na trybunach ten co zapłacił to jego sprawa. Szkoda oczu na patrzenie w stronę boiska.
  • ~max
    (2013-11-17 08:48)
    zarli chamie cieniasie za swoje na takiego barana zaplacili za bilety .spotkala ich zenada ganiajace panienki