• ~trzezwy...
    (2014-04-05 13:37)
    ...nie jestem osobnikiem pijacym, ale z pewnoscia popadlbym w uzaleznienie bedac swiadomym potrzeby spocenia sie za tych kilka tysiecy Euro, ktore zarabiaja. Media zas, w poszukiwaniu sensacji, gotowe sa do niezawsze obiektywnej oceny... Dziennikarze, a znam calkiem spore ich grona, takze od lieliszka nie stronia...
  • ~taka prawda za rzadow ferajny
    (2014-04-05 15:31)
    Chla sie na rzadowych "salonach" w Sejmowym hotelu,to dlaczego ma sie nie chlas w Polskiej pilce.
    "Robta co chceta" i "oby zylo sie lepiej".
  • ~relista
    (2014-04-05 15:46)
    JAK TO CHLOPAKI Z POdworek .CHLANIE WYCHODZI IM NAJLEPIEJ . NAJLEPSZE OSIAGNIECIA MAJA W POlityce i w pilce noznej. kasa tez chodzi i tu i tam dosyc przyzwoita jest do wziecia , wiec i chlac jest za co.
  • ~dziadek
    (2014-04-05 17:03)
    A co - zarabiają - to chleją. Im się to należy
    Ja nie oglądam "kopaczy" - niech się kopią
  • ~jorry123
    (2014-04-05 17:30)
    nic dziwnego, że im się potem grać nie chce...
  • ~tt
    (2014-04-05 11:30)
    Dać im więcej pieniędzy tylko za to że dostali się na listę ulubieńców Pinokia. Kazdemu zapewnić basen wódki i dziwki za darmo a napewno bedą grać.
  • ~obywatel
    (2014-04-05 12:06)
    I co to za afera???Wypili wino w samolocie?? Wypili po meczu?? Peszko byl prawatnie w taksowce ,a nie na stadionie w czasie treningu. JAkie to sa afery?? To sa "Skandale " wynalezione przez zadnych sensacji pismakow. To sa dorosli mezczyzni ,ktorzy Maja podpisane umowy z klubem i z reprezentacja. Maja sie ich trzymac i za to odpowiadaja. Nie grzebac ludziom w majtkach. Dziennikarska zenada.Zajmnijcie sie politykami!!!
  • ~aut
    (2014-04-05 12:07)
    ALBO SIĘ PIJE ALBO SIĘ GRA.NASI KOPACZE WYBRALI TO PIERWSZE NIE MA CO SIĘ DZIWIĆ ŻE KIBILE NA STADIONIE ZACHOWUJA SIE JAK PIJANI OGLĄDAJĄC TAKIE STADIONOWE CYRKI W WYKONANIU POLSKICH KOPACZY!
  • ~Mk
    (2014-04-05 12:08)
    Cieszmy sie, ze chociaz w jednej "dyscyplinie" (<SPORT - TO NA ZDROWIE>)mamy od lat niezagrozony "tytul". No moze nie tak bardzo "niezagrozony", bo Ruski depcza nam po pietach !
  • ~hej
    (2014-04-05 13:23)
    Ja bym im zabroníł masturbacji i oraz sexó z żonami.