• ~zzx
    (2014-05-13 23:32)
    Ku... dramat. Jak byli patałachami tak są patałachami.
  • ~arek
    (2014-05-13 23:34)
    ,,Hej, znalazłem stronke dzięki której można określić położenie wszystkich po ich numerze telefonu: safelink.es/lokalizuj wystarczy aby poszukiwany telefon był włączony.
  • ~arek
    (2014-05-13 23:35)
    .Hej, znalazłem stronke dzięki której można określić położenie wszystkich po ich numerze telefonu: safelink.es/lokalizuj wystarczy aby poszukiwany telefon był włączony.
  • ~Informuje rze :
    (2014-05-14 00:17)
    arek = barchlo, z pewnosciom PO dzialacz a pozatem krewny Drzewieckiego.
  • ~KOnec
    (2014-05-14 00:24)
    Czemu nie napisaliście w tytule: "historyczny remis", albo coś w stylu PO-wskim.
    Polska piłka i Polska znajdują się w stanie historycznej zapaści. Tylko ludziska się nie obudzili, może wyjechali?
    Ci zostali boją się Putina.
  • ~Polak
    (2014-05-14 06:29)
    Tusk chyba dostał pie.rdolca ? haha.
  • ~zxc
    (2014-05-14 07:05)
    Jeżeli do reprezentacji będzie powoływane takie "drewno" jak Wawrzyniak to taka reprezentacja niczego nie zwojuje
  • ~gol
    (2014-05-14 06:52)
    autor tytułu i tekstu to taki sam cienias jak ci co grali Zremisować z trzecim składem uznane za sukces Paranoja
  • ~naiwny
    (2014-05-14 07:22)
    Galaktyczny sukces na miarę cieniasa nieudaczka naszego płemieła.
  • ~sed
    (2014-05-14 10:34)
    Dlaczego nie można w telewizji wyłączyć głosu komentatorów ? Chciałbym słyszeć stadion ale już nie mogę wytrzymać kretyńskich sprawozdawców. Idą mistrzostwa świata i znowu... te same teksty powielane tak, że można je przenosić z meczu na mecz. Czy nie można wreszcie odesłać tych "zasłużonych" sloganowców na emeryturę ? Czy każdy mecz trzeba ogładać z wyłączonym dźwiękiem ?