• ~yye
    (2014-10-13 13:01)
    U Stokrotki stare, pomarszczone ciało.
  • ~obserwator sieci
    (2014-10-12 15:32)
    ~@SLOWIANIN GOSC VIKINGOW2014-10-12 15:24
    vel Weredyk i 100 innych nickow + 1000 re

    Co już jestes pisurski "prawy" tłuku!?... Uważaj aby ci d..a nie przyrosla to twego wózka inwalidzkiego, stary, zsierdziały i prymitywny fanatyku Kaczynskich i Rydzyka, biczu na nieprawych i nieprawe dziewice. Zamknij na chwile oczy i gębe, wyobraź sobie Maryję bez szat i z jej wszystkimi kobiecymi wdziekami, to dobrze zadziała na twoją "prawą" psyche, impotentny chory na umyśle starcze !...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-12 19:43)
    hehehee
    ryży swe podłe życie i tak zakończy w kryminale
    za Smoleńsk AmberGold i te wszystkie PO-afery...
  • ~Smutek wielki
    (2014-10-12 19:17)
    Strasznie się posunęła Stokrotka Olejnik przez trzy ostatnie tygodnie, od czasu opublikowania jej nieskazitelnej twarzyczki i figury w „Vivie”.
    Tam twierdziła, że śliczność swoją buziaczkową i młodość wieczną zawdzięcza nieustannemu bieganiu gdzie się da, jak się da.
    Co się stało, że nagle zaczęła wyglądać, jak ongiś panie z warszawskiego Pigalaka, lub Ząbkowskiej, Capri, Brzeskiej, Annopolu?
    Prawdopodobnie przestała biegać i wróciła do swojej ulubionej pozycji: na czworakach!
  • ~ha - .... ha - ..... fota # 1 - mowi wszystko !
    (2014-10-12 19:15)
    ale mozna sie ubawic...
    !
  • ~antyFETOR POmatolski
    (2014-10-12 18:17)
    @SZECHTEROWA GNIDA,,,. Jaroslaw...Jaroslaw, - rzeczywiscie sie POsrales POmatolku i w biegu za stodole zaPOmniales wylaczyc caps lock!
  • ~ala
    (2014-10-12 18:10)
    A na kończynach górnych sflaczała skóra - patrzcie i uczcie się,
    jak to telewizornia zmienia bolesną rzeczywistość.
  • ~johan
    (2014-10-12 18:05)
    Srajcie dalej Pomatołki, właśnie Pomatolska brać chce zafundować wam
    pracę w soboty.
    Kapitał początkowy naliczony został w ZUS ie, a końcowy otrzymacie
    w niebiesiech.
  • ~Nie ważne co żeby tylko mówili o niej
    (2014-10-12 16:59)
    Stokrotka nawaliła się albo naćpała jakiegoś ziela. Stare babsko i jeszcze się pokazuje nawalone
  • ~SZECHTEROWA GNIDA ma sraczke werbalną