• ~kibic
    (2014-10-15 09:39)
    Lewandowski ma nie jedną dziurę i żyje .
  • ~Q812
    (2014-10-15 10:42)
    Przecież na zdjeciach wyraznie widac że atak był na piłke i decyzja sędziego była prawidłowa
  • ~8845
    (2014-10-19 09:59)
    jeżeli miał dziure to tylko w skarpecie i nic więce mu nie było ,co za dziwaczny tytuł.
  • ~gola
    (2014-10-19 09:55)
    lewandowski ma dziurę w dupie a nie w nodze , w ten sposób media probuja tłumaczyć niedolną grę tego zawodnika,to było zderzenie jak w każdym meczu jest wiele i jak wszyscy widzieli poszło to na ochraniacz nagolennikowy ..
  • ~abebe
    (2014-10-17 01:14)
    Ma dziurę w nodze i chodzi ?
    To prawdziwy piłkarz, to fenomen, to cud... czym prędzej beatyfikować !
  • ~gość
    (2014-10-16 16:42)
    Ten Gordon Greer czy jak mu tam jest już trupem .Dostał polecenie od trenera tego kurdupla Strachana czy jak mu tam. Obaj będą zlikwidowani
  • ~dziadek
    (2014-10-15 17:16)
    co za bzdurny tytul dziure to mial w ochraniaczu a nie w nodze
  • ~Czytelnik2
    (2014-10-15 14:19)
    "Lewandowski ma dziurę w nodze". Pampers, który to napisał, ma dziurę w mózgu.
  • ~gr
    (2014-10-15 14:06)
    ja nierozumiem wszyscy się nim podniecaja zamist wywalic go z kadry przeciez on słabo gra wrecz utrudnia gre lepszym piłkażą z mniej celebrytowatymi nazwiskami którzy strzelają bramki dla Polski
  • ~Byly pilkarz
    (2014-10-15 13:59)
    Od dawna wiadomo, ze europejska cywilizacja idzie na dno (patrz ksiazka O. Fallaci). To wlasnie europa wprowadzila taki regulamin, by wygrac z Brazylia(po 3-cim mistrzostwie swiata Brazylii). Zaden normalny czlowiek nie uwirzy, ze naWET TEN PODLY REGULAMIN POZWALA NA TAKIE FAULE (PODOBNIE FAUL NA NEYMARZE I NAPASTNIKU ARGENTYNY W MISTRZOSTWACH SWIATA. Brak reakcji sedziego to absolutny skandal i degradacja ludzi FIFA.To juz nie jest sport, ale rzeznia szczegolnie tych najzdolniejszych!!!