• ~wisła
    (2014-12-19 13:47)
    jak "milion dolarów" ??? co za głupia opinia chyba studenta dziennikarstwa !
  • ~POzyt
    (2014-12-19 16:36)
    jeżeli weźmie się pod uwagę że jest równie głupia to nie ma się z czego cieszyć
  • ~Weteran.
    (2014-12-19 10:54)
    Dolarów ale fałszywych!Czym tu się chwalić,wiele Polek jest piękniejszych od tej malowanej laly.
  • ~ikka
    (2014-12-19 07:27)
    Bo jest warta milion dolarów:)
  • ~czym
    (2014-12-19 16:24)
    czym celebrytka lewandowska chce nas zaskoczyć
  • ~Drzazga 101
    (2014-12-19 15:20)
    O Matko, ale PIJĘKNA ****** ja pierdykam !
    A zgzij się, Lewanodoszczak, i zrób jej cóś wbrew, albo w poprzek, to Ci pałami giczoły i będzie to kres Twojej kariery, kuervas mate !
    Hej !-
  • ~fetra
    (2014-12-18 14:04)
    kolejna lansiara ,udawaczka, mało sympatyczna z buzia sorry wiejską ale mysli ze kasa nadrobii wszystko czyli druga Jusia S.
  • ~naga prawda
    (2014-12-19 17:22)
    Nie tylko to ale potrafi tez przylozyc, w ,,, dziupppp, a anstepnie walnac o glebe i to niejednego Chojraka.
  • ~jm
    (2014-12-20 21:33)
    Bardzo atrakcyjna dziewczyna, która znalazła właściwe, dla siebie, miejsce w mediach. Jej aktywność medialna nie była nigdy wspak do wartości. Tak właśnie powinny wyglądać kobiety godne uwagi.

    Aniu, nie schodź poniżej wysokiego poziomu, którego jesteś reprezentantką. Życzę Ci gromadki pięknych i mądrych dzieci (tylko z mężem) oraz naśladowców.
  • ~naiwni fani
    (2014-12-27 17:35)
    Ale głupi ci ich fani. Nie rozumiecie że to jest jedna wielka popierdzielucha ?? Oni z tego żyją że są popularni ! polak jak sam ***** ma to lubi patrzeć jak inni se dogadzają. A co mnie to obchodzi kiedy ja nie moge se dogodzić ?? Bojkotować te pseudo gwiazdy, Oni was fanów mają głęboko gdzieś, liczy sie dla nich tylko kasa