• ~gość
    (2014-12-22 20:04)
    gdzie spędzi święta Wieso13?
  • ~ric
    (2014-12-22 20:26)
    A co to kogoś obchodzi gdzie jakaś gwiazdeczka spędzi święta? Czy ludzie nie maja większych problemów?
  • ~KOM
    (2015-01-14 14:29)
    kogo ten nędzny piłkarzyna obchodzi
  • ~adrian
    (2014-12-22 23:11)
    Nie czytalem tego artykulu, zjechalem na dol zeby wpisac co o tym artykule sadze: Redakcjo, nie macie juz o czym pisac? Kogo normalnego interesuje z kim on spedzi swieta? boze narodzenie to czas dla rodziny a nie szmatławcow! mimo ze nie jestem jego wielkim fanem, to dajcie spokoj jemu i rodzinie. sa pewne granice dobrego smaku i kultury. tym artykulem przekraczacie je.
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-12-23 08:57)
    A co nas to obchodzi !!! Już niedługo będziecie pisać kiedy Lewandowski pierdnął !
  • ~Polak.
    (2014-12-22 21:30)
    Niech się niemcy martwią gdzie ich idol spędzi święta,tam strzela bramki,gdyż w kadrze narodowej nie potrafi.Nic mie to nie obchodzi.
  • ~ghj
    (2014-12-22 21:18)
    Co to mnie obchodzi,, przesadzacie Dziennik
  • ~marek
    (2014-12-23 09:02)
    Przeczytałem gdzieś, że dzisiaj Arkadiusz MIlik przyjedzie do Polski specjalnie po to, by zagrać mecz charytatywny dla dziewczynki z chorym serduszkiem, bo NFZ nie zakwalifikował jej do leczenia w Polsce. Tymczasem Lewandowski też rozgrywa mecz z dziećmi, i to w wigilię. Tyle tylko, że w reklamie T-mobile.
  • ~PL
    (2014-12-22 19:04)
    A kiedy sra, kiedy dłubie w nosie, kiedy pierdzi, kiedy puszcza gila i kiedy zmienia osrane gacie też wiecie? To napiszcie bo to interesujące.
  • ~kibic
    (2014-12-22 17:08)
    kogo to obchodzi gdzie i z kim piłkarzyna niemiecki spędzi święta
  • ~f
    (2014-12-22 23:42)
    A gdzie zrobi kupę napiszcie proszę
  • ~nemo
    (2014-12-23 10:02)
    A co to kogo obchodzi . iiiiiiiiii Niema ważniejszych wiadomości?
  • ~gość
    (2014-12-23 10:31)
    Zawsze piszę że ten brukowiec pisze już takie bzdury że gdyby był to papier to by było czym d...e wycierać napiszcie jakie gacie nosi czy dobrze mu wczoraj było. Dziwię się głównemu autorowi że tak cicho siedzi chyba ma to wszystko w dupie
  • ~XXXL
    (2014-12-23 10:28)
    ni mnie to parzy ni mnie to ziębi ,to jego prywatna sprawa a skoro podaje to chce aby o nim mówiono ???
  • ~C z u k c z a
    (2014-12-23 08:02)
    JAK WIDAĆ PO WPISACH - POLSKI "KIBIC" TO GBUR I CHAM, KTÓRY MUSI SIĘ TYM CHWALIĆ NA CAŁY ŚWIAT. (WPISY W INTERNECIE SĄ CZYTANE NA CAŁYM "GLOBUSIE" - OD BIEGUNA DO BIEGUNA I OD ALASKI DO KAMCZATKI PRZEZ CAŁĄ AMERYKĘ, EUROPĘ I AZJĘ - Z SYBERIĄ WŁĄCZNIE. "RÓBTA" TAK DALEJ, A "SŁAWA" WAS NIE MINIE.
  • ~ZIOMEK
    (2014-12-23 09:07)
    ***** MNIE TO OBCHODZI GDZIE LEWY SPEDZI SWIETA !!! A JAK TY JESTES CIEKAWY TO PISZ DALEJ TE BZDURY IDIOTO!!!
  • ~O.N.
    (2014-12-23 11:06)
    POLACZKI MACIE ŁADNIE SMUTNE ŻYCIE,ŻE ZAJMUJECIE SIĘ ŻYCIEM INNYCH... BANDA DEWIATÓW !!!
  • ~<()>
    (2014-12-23 04:21)
    MOZE JE SOBIE SPEDZIC NAWET NA ZYRANDOLU, POLSKI GLUPOLU.
  • ~kibic1
    (2014-12-22 18:45)
    A może napiszecie gdzie ja spędzę święta?

Może zainteresować Cię też: