• ~ciekawy
    (2016-05-03 10:53)
    Organizatorem meczu był PZPN, a karać mają Lecha Poznań !! Panie Boniek - mniej Pan odrobinę wstydu, to Pan odpowiada za tą błazenadę ! Pan stworzył zagrożenie dla 48 tys ludzi ! Kto pozwolił na wniesienie tylu materiałów wybuchowych na stadion ?
  • ~kibic
    (2016-05-03 10:24)
    Parę miesięcy wstecz , do kiboli , pan Andrzej , zwracał się " k o c h a n i ". A oni , potrafią się jednoczyć jak trzeba i przeraźliwie gwizdać !
  • ~najlepszego
    (2016-05-03 10:57)
    To pokazuje rzeczywisty poziom bezpieczeństwa na imprezach masowych. Jeśli wnieśli na stadion tyle rac, to wniosą i trotyl. Czy to efekt dobrej zmiany?
  • ~bicz na pełowską dzicz
    (2016-05-03 13:06)
    o kurde pełowskie pikniki się pobiły
  • ~Kris
    (2016-05-03 10:54)
    Ah jak sie teraz bedziecie do tych kibicow przytulac - napewno beda na waszym marszu za demokracje spiewac w obronie trybunalu. Hop, hop, hop....
  • ~ulisse
    (2016-05-03 11:55)
    to jeszcze nic, to niewinne krotochwile i nieśmiałe igraszki; poczekajcie jak PiS na dobre roznieci pożogę nacjonalizmu i brązowe faszystowskie łajno „obrony terytorialnej” rozleje się po ogłupiałym narodzie, a ciemnego ludu u nas mnogo
  • ~689
    (2016-05-03 14:33)
    To schlana masa, niejaki staruch wsrod tej bandy. Obraz pilki ligowej czyli cos miedzy zenada a szambem.
  • ~bolek
    (2016-05-03 16:25)
    odebrac pieniadze organizatorom bo nie wypelnili swojich obowiazkow terorysci wywalili by stadion w powietrze tak sprawdzali na bramkach boniek opamietaj sie
  • ~Obserwator
    (2016-05-04 15:05)
    Tomeczku, dumny jesteś z siebie? Warto było zaczepiać 15-to latków dla takiego zdjęcia? Osobnym pozostaje pytanie, kto Cię wpuścił w takim stanie upojenia na stadion.., i co mają do powiedzenia stewardzi, którzy stali centymetry od Ciebie i nie reagowali... Panie Prezesie Boniek, chyba należy zacząć od uderzenia we własną pierś
  • ~Kempa i jeszcze jeden senator ?
    (2016-05-03 17:48)
    To jest nieprawda na Narodowym był wzorowy porządek ,kibice byli ideałami !