• ~żywią y bronią
    2016-11-12 00:50
    Teraz lemingi z PISS beda nam powoli wmawiac ze nasza reprezentacja wygrala poniewaz PISS doszedl do wladzy! Wy macie naprawde mniejszy mozg od swoich kleszczatych pyndelkow. Za 3 lata bedziecie siedziec cicho i sie wsydzic kogo wy wybraliscie, to wy jestescie zdajcami, naszej ojczyzny, kultury i naszych wartosci.Jestescie to co jest PISS-siusiu naszego społeczeństwa.
  • ~Bolesław Grabowski
    2016-11-11 21:17
    100 tysięczny marsz w Stolicy piekna patryjotyczna młodzież i garstka Kodziarzy o komunistycznych i dewiacyjnych poglądach ..to cieszy a BIAŁOCZERWONYM ŻYCZĘ ZWYCISTWA W RUMUNII.....
  • ~szara eminencja
    2016-11-11 20:58
    Polscy patridioci czyli kibole, tak chwaleni przez PiS i Dudę, już się pokazali z "dobrej" strony w Rumuni i pobili się między sobą! buhaha... Reprezentacji życzę wygranej!!!
  • ~Wiślak i Legionista
    2016-11-11 22:36
    Te race i zadymy to na pewno robią kibole ANTYFY i KODziarze, bo rumuni to wyjątkowo inteligetne istoty, pochodzące od najszlachetniejszych szczepów małp
  • ~Bibilijny
    2016-11-11 22:50
    Panowie Kadra Narodowa , Trener Nawalka : piękny prezent nam zrobiliście Narodowi Polskiemu na Dzien Niepodleglosci , brawa i jeszcze raz nieskończone brawa !!!
  • ~pawelhanus77111611254
    2016-11-11 22:33
    janaft839769 Nie ma się już do czego przyczepić
  • ~Nawigator
    2016-11-11 20:05
    Remis może okazać się sukcesem-obym się mylił!!!!
  • ~cid
    2016-11-11 21:59
    Tymczasem pomachajmy naszym sportowcom "białoczerwonymi europejskimi flagami" jak to dziś radził Rysio od sześciu króli"..;-) I bez przesadzonego optymizmu bo do końca jeszcze daleko...
  • ~frant
    2016-11-12 20:55
    Polacy - wygrali z Rumunią 3:0 ! To jasne- zwycięstwo ani przez chwilę nie było zagrożone. Lewy - srogo ukarał Rumunów za potraktowanie Go petardą! Natomiast-chciałbym zwrócić uwagę na opis negatywnych zachowań - Jak Polacy rzucają racami i i petardami - to są tylko ,,kibolami" , a jak Rumuni - to nazywamy ich ,,chuliganami" ! Jakie małe ,,subtelności ""!! OHYDA !!
  • ~duren
    2016-11-12 06:53
    haha jaki przeciwnik taki wynik nawalka znowu nawalil w kalesony