• ~Kasia
    (2017-06-11 06:34)
    Gdybysmy nie mieli tego utalentowanego Lewandowskiego, to nie mielibysmy sukcesow. Gdyby Portugalia nie miala Ronaldo, nie zostalaby mistrzem Europy! Dzieki Bogu sa tacy wspaniali pilkarza jak ci dwaj i jeszcze paru innych, dzieki nim swiatowy Football jest fascynujacy ( przynajmniej dla mnie) . Lewandowski to klasa swiatowa, cieszmy sie z tego, przestanmy biatolic!
  • ~J 23
    (2017-06-10 23:57)
    Niestety , Polacy zagrali słaby mecz, gdyby nie Lewandowski, Zieliński i jeszcze kilku piłkarzy to byłaby klęska. Po bramce Rumunów polska drużyna się rozsypała, z taką grą, jak dziś, nie mamy wielkich szans na MŚ w Rosji.
  • ~Nikita Piotrowicz
    (2017-06-11 01:08)
    Nie ogladam niepatriotycznych imprez bo jak to wyglada by jechać do wrazej Rosji ? Okropnosc ,panie prezesie trzeba to zmienić !!!!.
  • ~dz idek
    (2017-06-11 07:27)
    A nie 5 : 0 ? Czy zupa chmielowa czyni cuda ?
  • ~obowiązkowy abonament
    (2017-06-11 07:20)
    podobno to była przebrana pani Lewa i to ona strzeliła gole i niewiele osób to widziało bo za podstawowy abonament pokazano fakulca abonamentowiczom.
  • ~kibic z W-wy
    (2017-06-11 01:37)
    Mecz nie był słaby, a emocjonujący. Słaby i jednostronny to byłby, gdyby Nawałka otrzymał zakaz stadionowy wchodzenia do szatni w przerwie, bo nasi zawsze dobrze zaczynają, a ch...o kończą. Co on im tam w przerwach gada, te "demotywatory Nawałki"? Może Kurski by wlazł do szatni z kamrę i nakręcił "Wieczorną Zmianę"?
  • ~Kibic z M=wa
    (2017-06-11 18:07)
    BRAWO POLSKIEJ DRUŻYNIE. OBY TAK DALEJ.MIMO ŻE RUMUNIA PRZEGRAŁA ,WIDAĆ BYŁO ŻE MAJĄ ZACIĘTOŚĆ.NERWY TU ZASZKODZIŁY. STĄD DWA KARNE .MARZY MI SIĘ ŻEBY NASI ZDOBYLI ZŁOTO, OBY TAK DALEJ,POZDROWIENIA CAŁEJ DRUŻYNIE Z MRĄGOWA.
  • ~mayk
    (2017-06-12 00:38)
    A nie 3:1?