• ~kumaty
    (2017-06-16 23:01)
    Balon był mocno nadmuchany, więc w końcu pękł. Słowacy byli wyraźnie lepsi, i po prostu chcieli wygrać.
  • ~O~
    (2017-06-17 00:39)
    Pan Prezydent nie jest od przynoszenia szczescia na meczach pilkarskich,
  • ~Halninka
    (2017-06-16 23:56)
    Lepiej zeby Andrzej Du...pa na mecze reprezentacji nie chodzil bo zawsze przynosi nieszczescie.Kazdy jego pobyt na stadionie przynosi Polsce pecha.Lepiej niech sie skoncentuje na nartach
  • ~ALICJA
    (2017-06-17 01:42)
    ADRIAN PRZYNIUSL SZCZESCIE PANI AGACIE BO WYSZEDL Z DOMU
  • ~Wiktor
    (2017-06-16 22:25)
    Od razu po kilku minutach tego meczu widać że drużyny narodowej do lat 21 nie ma , jedynie tylko zbieranina patałachów.Dobrze że tego Kapustkę zmienili w drugiej połowie bo widać że ma anoreksję i zero czasu reakcji,syntezy myślenia szybkości a i piłka jeszcze skaleczyłaby cherlaka.
  • ~kr94
    (2017-06-17 01:06)
    Po strzeleniu bramki nasi kompletnie się rozpadli... Bramka dla Słowaków wisiała w powietrzu. Poza bramką do przerwy była katastrofa. Paradoksalnie mimo, iż stracili 2gą bramkę w II połowie, to II była lepsza. Więcej sytuacji, podań etc... Ale ogólnie słabsi technicznie, gorsza gra kombinacyjna, zero strategii... Zasłużóna przegrana, dobrze, że tylko tyle... ale życzę szczęścia i będe dumny z wygranych.
  • ~damian
    (2017-06-17 08:51)
    A niech sie wreszcie wezmie do uczciwej roboty!
  • ~m-53
    (2017-06-17 01:19)
    Oglądałem z doskoku. Ale wrażenia marne. Nasi sobie, piłka sobie. Nie mogłem się połapać czy to piłka nie trafiała w naszych czy było na odwrót. Mizeria. A co ma do tego prezydent nie bardzo wiem. Bo o przegranej nie pech zdecydował ale marna gra.
  • ~old 62
    (2017-06-17 10:27)
    Nie wiem,kto wymyślił, że nasza drużyna zdobędzie medal,a nawet zagra w finale ? Z taką grą to nie wiem,czy zdobędzie chociaż jeden punkt. Następni przeciwnicy są jeszcze lepsi od Słowacji. Tylko zwycięzcy grup awansują plus najlepsza drużyna z drugiego miejsca. Musielibyśmy wysoko pokonać Szwecję i Anglię.
  • ~PREZES
    (2017-06-17 04:28)
    A co pan Duda to totem lub maskotka szczęścia piłkarzy . Gdzie to można kupić?