• ~Aldona
    (2017-09-04 22:03)
    Komentatorzy z Polsatu mówią, że za długo gramy miękką piłką. To do cholery, nie ma komu jej napompować?!
  • ~Joanna Kibicka
    (2017-09-04 21:13)
    Bardzo podoba mi się w grze Glik, który po porażce z Danią szybko zresetował swój umysł (wg. komentatorów z Polsatu).
  • ~Cosmo
    (2017-09-04 22:58)
    Cudem wygraliśmy! Co miał w głowie Nawałka, że powołał na ten mecz Mączyńskiego, Zielińskiego i Grosickiego?! Przecież oni nawet piłki nie umieją podać, a co dopiero mówić o jakiejś akcji, czy celnym strzale?!
  • ~v7
    (2017-09-04 22:45)
    Gola to sobie strzel w piz.. małżonce i się nie POdniecaj, bo lemingoza wychodzi.
  • ~Agata
    (2017-09-04 21:35)
    Chlaj to zauważył, że jeden z naszych piłkarzy ma obie nogi na tym samym poziomie.
  • ~Sam
    (2017-09-04 20:22)
    Jest sprawdzony sposób na zwycięstwo nad Kazachstanem! Należy po kwadransie bezproduktywnego "walenia głową w mur" przez naszych piłkarzy, po prostu wyłączyć światło na stadionie. Po następnym kwadransie lub dłuższym oczekiwaniu, włączyć i Kazachowie będą oślepieni i zdeprymowani. Wtedy im dołożymy. To naprawdę działa!
  • ~oBSERWATOR ..
    (2017-09-04 22:58)
    SKANDAL na BASENIE - NARODOWYM sędzia podyktował rzut karny AKROBACIE - CYRKOWEMU lewandowskiemu za wysadzenie się w powietrze jak ruska TORPEDA , CIENIAS ten gwiazdor lewandowski , najlepiej wychodzą mu CYRKOWE PIRUETY na boisku , on nic więcej nie potrafi ...
  • ~dzisiaj wynik dobry...
    (2017-09-04 23:28)
    ale przypominam 0:4 z Danią i z taką grą na takie wyniki należy się przygotować w przyszłości. W Rosji w grupie dostaniemy lanie od wszystkich.
  • ~#zmiescisz_sie_smialo
    (2017-09-04 23:01)
    Nie pier...lcie że "okradli", bo karny dla Polski był mocno naciągany. Wynik nie został wypaczony.
  • ~aka
    (2017-09-05 07:44)
    ech ta polska piłka pożal się Boże...