• ~many
    (2017-11-14 11:24)
    kopacze zawsze zostana kopaczami chodżby i zarabiali milion dziennie
  • ~Polacy nic się nie stało
    (2017-11-14 09:15)
    Tradycyjnie nie wyjdziemy z grupy...
  • ~Qba
    (2017-11-14 09:10)
    W tym meczu, na tle Meksykanów został ukazany marazm polskiej piłki i myśli technicznej szkoleniowców i trenera. Najwyższy czas na zmiany. Czas bu decydenci od zarządzania i szkolenia podali się do dymisji i zostawili wolne miejsca innym.
  • ~xcxxx
    (2017-11-14 08:53)
    Drużyna Meksyku w rezerwowym składzie pokazała nawałce jak gra się w piłkę nożną , usłużnym mediom i komentatorom ..
  • ~Babunia
    (2017-11-14 08:53)
    Wszyscy pilkarze piwinni dostawac zaplate za wygrany mecz, a za przegrany placic. My tez dostajemy pensje za zrobiona prace, a nie za to, czego nie zrobilismy! Moze wtedy mieliby motywacje , ale jak tej "roboty" nie znaja, no to niech se poszukaja innej!
  • ~Zenon
    (2017-11-14 07:43)
    Przecież ruchandowski był na boisku i coś zrobił? ********** może na ms polaczki trafia na jakiś slabeuszy jak Szwedzi np. No inaczej szybko wrócimy.
  • ~Babunia
    (2017-11-14 07:32)
    Och , ale oni wszyscy naiwn! Ja , starsza pani, wiedzialem juz zawsze i pisalam, ze druzyna Nawalki bez Lewandowskiego jest zerem! Ten test byl potrzebny, nagle ten caly sztab Polskiej Pilki Noznej przejrzal na oczy. Dlaczego nie wezma mnie za experta? Ja oceniam zawsze i wszystko trafnie!
  • ~gostom
    (2017-11-14 07:30)
    super mecz
  • ~kinplo
    (2017-11-13 23:26)
    nawałce DOPIERO NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA WYBIJĄ PIŁKĘ Z GŁOWY z kopczem lewandowskim czy bez kopacza lewandowskiego ...
  • ~Sebastian
    (2017-11-13 23:00)
    66 minuta i zachowanie Jacha przy prowadzeniu i opanowaniu piłki.Za to taki zawodnik wywalony był kiedyś z podwórka z tzw. ligi podwórkowej . Podobno to tzw. "ZAWODOWI PIŁKARZE" ! , dlatego Nawałka nic ich nie nauczył i nie słuchają go bo grają jak "zawodowcy" na swoim poziomie.Bez Lewandowskiego nie ma skuteczności , nie ma reprezentacji.

Może zainteresować Cię też: