• ~skorpionx
    (2018-01-14 11:36)
    To tak jakby demonstrowac na autostradzie i miec pretensje ze potracil samochod...
  • ~JMK
    (2018-01-14 13:13)
    Tym UB-ywatelom chyba pomyliły się adresy. Na Jasną Górę ludzie przychodzą się modlić.
  • ~włatca maryjonetek
    (2018-01-14 11:23)
    UBywatelom brakuje multikulturalnej wrażliwośći. UBywatele rozumieją i aktywnie POpierają is lam. Arabia Saudyjska przewiduje karę śmierci dla niewiernych przebywających w Mekce i Medinie. Dtlatego na zasadzie wzajemnośći UBywatele nie POwinni chodzić o okolicach Jasnej Góry. Macie wyp. .rda. lać do #shitholecountries
  • ~lassi
    (2018-01-14 11:55)
    Dlaczego Obywatele RP? To raczej : zadymiarze, prowokatorzy, Obywatele Bolszewicy, itd itd
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2018-01-14 11:57)
    WOŚP to przykrywka i "mydlenie oczu" do działalności Owsiaka i wielkich pieniędzy w Woodstock do wybranych kieszeni resortowego , jąkającego się okularnika
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-01-14 13:01)
    Natychmiast zdelegalizowac Ubywateli! Natychmiast!
  • ~Brawo Kibice
    (2018-01-14 14:48)
    Ubywatelom targowicy POmyliły się chyba miejsca. Powinni pikietować na wysypisku a nie w tak drogim dla każdego polaka miejscu. Dlatego zostali POuczeni gdzie jest ich miejsce.
  • ~erty7u
    (2018-01-14 14:10)
    To ubywatele teraz chodzą na pielgrzymki? W czynie "społecznym" a nie tak jak kiedyś służbowo? Robią to w takim razie, z przyzwyczajenia.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-14 12:10)
    TYGODNIOWE MAJTASY Z DRACHĄ TOWARZYSZA MICHNIKA NA LICYTACJI !!!!
  • ~UBecka prowkacja
    (2018-01-14 11:47)
    UBywatele RP pojechali ekipą z Warszawy. NARRACJA SIEJKI- klasztor Jasnogórski - nigdy tutaj nie byłem. Nie jeste sam - jest grupa Obywateli RP, którzy przyjechali jakby to powiedziec - przyjechali jako świadkowie, zeby pokazać co sie dzieje. To jest grupa demokratycznych środowisk, którzy sie zjawili, zeby byc swiadkami rodzącego sie faszyzmu rodem z ONR. Jest też radna z Częstochowy, ktora walczy o delegalizację ONR. Te sam UBywatel w Obywatel RP Siejka- Maja szczęście, że po mordzie nie wzieli, tylyko dlatego, że na wałach Klasztoru