• ~t.
    (2018-07-15 23:05)
    W tym meczu bylo wiele innych "dziwnych" decyzji sedziowskich, np. ciagle odgwizdywanie fauli, gdy sedzia mogl stosowac przywilej korzysci dla Chorwacji. Wolny, po ktorym padl gol to kompletna kompromitacja sedziow na boisku i siedzacych w studio VAR. Dziwne, ze akurat ten sedzia zostal wybrany na final, skoro wczesniej popelnial takie bledy, ze nasz Marciniak przy nim to geniusz.
  • ~Jasiek
    (2018-07-15 22:03)
    A to z Chorwacją nie grał Senegal?!
  • ~www
    (2018-07-16 09:04)
    Pan sędzia bardzo się starał wypełnić wytyczne. To było dość brutalnie widoczne. Na pewno zasłużył na nagrodę.
  • ~Filip
    (2018-07-15 23:06)
    W nogę wygrały geny afrykańskie ze słowiańskimi, ale w tenisa słowiańskie: Światek, Djokovic, Kerber.
  • ~tadek
    (2018-07-16 08:30)
    To fakt tego wolnego być nie powinno - bo nie było faulu- Grizmann po prostu sam się poślizgnął i upadł.
  • ~Blitz
    (2018-07-16 10:36)
    Wykombinowany sukCES Francyi zepsuł tak naprawdę dobre zdanie światowej opinii piłkarskiej o bardzo dobrej grze reprezentacji Francji w tym mundialu. Po co było tak prymitywnie kombinować (i to oczywiście na pewno słono kosztowało) kiedy "Pogby" z nieliczną białą zbieraniną z całej Europy niemalże "gryzły murawę" co w końcu i tak zrobiło by efekt. Ale lewacka natura "włatcuf" jewropy, genetycznie zmusza ich do przekrętów nawet tam, gdzie nie są potrzebne!!!
  • ~~
    (2018-07-15 20:22)
    I co na to Macierewicz i jego komisja!? będzie sPiSek?
  • ~było tego od rana do nocy!
    (2018-07-15 22:54)
    A dlaczego skończyła się "pier***amencja" o Lewandowskim i Nawałce? Proszę kontynuować panowie sprawozdawcy! Nawałka to, Nawałka tamto! Glik to, Glik tamto! Lewandowski to, Lewandowski tamto!I nagle cisza!
  • ~wygrana putina
    (2018-07-16 07:32)
    Francja zaczęła mecz od zdobycia gola z fałszywego faulu, to fakt. Ale to nie był koniec meczu, chociaż piłkarzom Chorwacji siadł nastrój. Czy ktoś pamiętał jeszcze o bojkocie mundialu ?
  • ~andy
    (2018-07-16 15:57)
    to byl mecz afryki z chorwacja zmiencie przepisy wreprezentacji powinni grac zawodnicy urodzeni w danym kraju