Co dalej z Anastasim? Prezes podjął decyzję

| Aktualizacja:
X

Polscy siatkarze w słabym stylu odpadli z rozgrywek Ligi Światowej. Tym samym nie obronią tytułu wywalczonego przed rokiem. Po olimpiadzie w Londynie, to kolejna impreza, w której biało-czerwoni zaprezentowali kiepską formę.

Mirosław Przedpełski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej czeka na wyjaśnienia selekcjonera. Jednak nie zamierza zwalniać włoskiego szkoleniowca. Andrea Anastasi nadal będzie prowadził polską kadrę.

Nie szykujemy żadnego ultimatum, nie będzie mowy o zwolnieniu, bo nadal wierzymy w to, co robi Andrea. Z drugiej jednak strony nie mam zamiaru udawać, że wszystko jest cacy, że nic się nie stało. Czekamy na konkrety, plan działania na przyszłość. Będzie to spokojna, merytoryczna rozmowa - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Przedpełski.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: przegladsportowy.pl
    Powered by ContentStream
    • ~Rycho
      2013-07-15 14:34
      Siatkarze powinni dodatkowo po kilka godzin dziennie trenować serwisy,ale nie pykania tylko muszą nauczyć się serwować z prędkością min 100km/h to podstawa ponadto trener powinien Bartmana wyrzucić w pi...u ten grajek może najwyżej grać na podwórku
    • ~Wiewiór inżynier mgr
      2013-07-15 14:02
      Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego grają w reprezentacji siatkarze o posturze Ruciaka i Kubiaka? Przecież z ich warunkami fizycznymi nie mają żadnych szans z blokującymi , wyższymi od nich 10-15 cm. Dlaczego gra Zbigniew Bartman, osobnik o ilorazie inteligencji 55 a "rozgrywa" Żygadło ?
      Anastasi musi niestety pożegnać się ze swoimi pupilkami i postawić na nowych zawodników.
    • ~świadomy kibic
      2013-07-15 13:55
      Ja też nie mam zamiaru udawać, nie wierzę w to co robi Przedpełski. Ten prezes doprowadził obie kadry do dna.
    • ~!!!
      2013-07-15 15:11
      Dla tych miSZCZów jak sprowadzicie 10 najlepszych trenerów świata to i tak zaq mało ! Przecież ONI wiedzą swoje o treningach , taktykach . Muszą się obrażać na trenerów , dyskutować nad ich poleceniami a po za tym...są nadto !!! Kiczowaty sport , kiczowaci " siatkarze ". Proponuję ...monte !!!
    • ~brytan
      2013-07-15 16:39
      bartman natychmiast powinien wyleciec idealny jest tylko do przeklinania
    • ~do Pana ANASTASIEGO
      2013-07-15 19:22
      Ruciak nowakowski Kosok to trzy POmyłki Anastasiegoci trzej czy dzis czy wczoraj czy jutro nigdy nie będa mieli ducha walki -to bezwolne bezmózgie manekliny
    • ~Wittorio
      2013-07-15 19:04
      Miałem wrażenie,że na linii trener-zawodnicy coś nie gra.Zawodnicy tylko momentami przypominali zgraną paczkę z ubiegłego roku,a poza tym jakby nie chciało im się zawalczyć.W drugim meczu z bułgarami było nieco lepiej,ale też odpuścili co wkorzystali skrzętnie przeciwnicy.Zmiennicy nie wnosili do gry ducha walki.Drużyna ogólnie była ospała i bez woli walki.Popatrzcie jak grają w Kazaniu nasi akademicy-są w finale z szansami na złoto.Bociek jest nr.1 całego turnieju i pan Andrea powinien go zdecydowanie powołać.Pięknie i dokładnie rozgrywa też Łomacz.
    • ~amatorzy-PL
      2013-07-15 18:59
      Grajki zawodwcy a serwis w siatkę albo na stojąco z ręki z piłką lecącą na wiwat jak w szkole podstawowej na WFie.
      W siatkówce jak w tenisie bez serwisu nie ma co szukać i lepiej przerzucić się na grę w dwa ognie
    • ~pawełek
      2013-07-15 20:51
      anastasi i ci jego pupile jak bartman i żygadło ,powinni wylecieć
      na zbity pysk.