Koreanki również nie mają szans na awans do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich. W Pucharze Świata grają słabo. Z dziewięciu spotkań wygrały zaledwie trzy. Ale to nie znaczy, że "Złotka" mogły je zlekceważyć.

Polskie siatkarki nie odpuściły. Bezlitośnie wykorzystały przewagę wzrostu. W pierwszym secie ani razu rywalkom nie udało się zablokować naszych zawodniczek. "Złotka" wygrały pewnie 25:20.

Potem było już gorzej. Koreanki udowodniły, że potrafią grać. W drugiej partii szybko wypracowały sobie kilkupunktowe prowadzenie i je dowiozły do końca. Kolejny set już przebiegał pod dyktando Polek. Świetnie atakowały. Decydujące punkty zdobyła Katarzyna Skowrońska.