Dziennik.plSiatkówka

Czwartek, 16 lutego 2012

Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. -4°C

Po igrzyskach "Złotek" będzie mniej

2008-05-24 | Ostatnia aktualizacja: 18:31 | Komentarze: 0 | skomentuj

Radość po pierwszym od 40 lat awansie polskich siatkarek na igrzyska olimpijskie nieco zmąciła zaskakująca decyzja Marii Liktoras. "Po igrzyskach rozstanę się z reprezentacją i zawodową siatkówką na zawsze" - powiedział dziennikarzom Polsatu Sport nasza środkowa. Wcześniej podobną decyzję podjęła gwiazda naszej reprezentacji, Małgorzata Glinka.

Pogoda

POLSKA

Czwartek 2012-02-16

temp. min -13°C max. 2°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Mistrzyni Europy w roku 2003 jest przekonana, że jej decyzja nie wpłynie negatywnie na postawę reprezentacji po igrzyskach olimpijskich w Pekinie. "Drużynę zasilą nowe, bardzo dobre i ładne zawodniczki. Myślę, że zdobędą niejeden tytuł" - zapewnia Liktoras.

Liktoras, która urodziła przed 33. laty na ziemiach byłego ZSRR, polskie obywatelstwo uzyskała w 2001, a w 2003 zadebiutowała w reprezentacji Polski. W tym samym roku wywalczyła złoty medal na Mistrzostwach Europy. W Mistrzostwach Europy w 2005 nie wzięła udziału z powodu kontuzji.

Źródło: Dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Walentynki w
Dziennik.pl Walentynki w Dziennik.pl

Najczęściej komentowane

«