Polska - Turcja 1:3 (23:25, 19:25, 25:23, 26:28)

I set:

Polki rozpoczęły w składzie: Bednarek, Bełcik, Barańska, Gajgał, Jagieło, Kaczor i Zenik na libero.

Pierwszy punkt dla Turczynek. Kontra rywalek i przegrywamy 0:2. Pierwszy punkt dla dla Polek zdobywa z lewego skrzydła Kaczor. Turczynki po naszym bloku zdobywają trzeci punkt. Bednarek nie kończy. Tego błędu nie popełniają rywali. Kolejna kontra i kolejny punkt dla przeciwniczek. Piąty punkt Turczynki zdobywają blokiem.

Po wznowieniu gry Barańska zdobywa punkt mocnym atakiem z lewego skrzydła. Blok Polek zmniejszamy stratę. Kolejna dobra akcja nszych dziewczyn. Juz tylko 4:5. Niestety Bednarek serwuje w siatkę. Zły odbiór i kolejny punkt dla rywalek. Fantastyczna akcja Polek. Gajgał z krótkiej i mamy 5. "oczko". As serwisowy Kaczor! Atak z lewego skrzydła Turczynki i na pierwszej przerwie technicznej przegrywamy 6:8.

Gajgał z krótkiej trafia w pole. Barańska zdobywa punkt asem serwisowym! Mamy remis 8:8. Barańska w aut. Co za błąd. Polki totalnie się pogubiły i przegrana piłka przez siatkę spada po naszej stronie. Atomowy atak Neslihan i rywalki mja trzy punkty przewagi 11:8. Kaczor atakuje w pole. Znów Neslihan. Tym razem kiwa po naszym bloku. Neslihan serwuje w aut. Po chwili to samo robi Bełcik. Jagieło atakuje w aut. Kaczor kończy atomowym atakiem (11:14). Polki dotykają siatki. Punkt dla turczynek. Barańska atakuje skutecznie po prostej. Świetnie gramy blokiem. Barańska zatrzymuje Neslihan. As serwisowy Bednarek. Czas dla trenera rywalek. Neslihan zdobywa punkt atakiem z drugiej linii i na drugiej przerwie technicznej przegrywamy 14:16.

Fantastyczny blok Gajgał! Dziura w naszym bloku i 17 punkt dla Turczynek. Kaczor z drugiej linii w aut. Rywalki znów mają trzy punkty przewagi. Trener Matlak prosi o czas. Fatalne przyjęcie Barańskiej piłka przechodzi na druga stronę a Turczynki nie marnują okazji. Kaczor z drugiej linni wreszcie skutecznie. Woźniakowska wchodzi za Jagieło. Po naszym bloku piłka wychodzi na aut. Maj wchodzi za Barańską. Kontra Turczynek, niestety skuteczna. Turczynki psuja zagrywkę. Wozniakowska po rękach rywalek zdobywa 18. punkt. Kaczor z drugiej linii znów punktuje. Świetna kiwka Kaczor i mamy 20. "oczko". O czas prosi trener rywalek.

Kaczor z prawego skrzydła trafia w pole. Blokujemy ale niestety piłka odbija sie od rąk Polek i wychodzi w aut. Turczynki zdobywają 24. punkt i mja piłke setową. Znakomity atak Kaczor (22:24). Esra w aut! Po bloku Polek piłka wychodzi na aut i przegrywamy pierwszego 23:25.

II set:

Jagieło zablokowana. Pierwszy punkt dla Turczynek. As serwisowy rywalek 0:2. Po długiej wymianie Barańska kończy akcję atakiem z lewego skrzydła. Atomowa zagrywka Barańskiej i jest remis 2:2. Piekielnie mocna zagrywka Barańskiej i turczynki nie przebijaja piłki przez siatkę. Barańska znów fantastycznie serwuje. Turczynki oddaja piłkę za darmo, a nasze dziewczyny wyprowadzją skuteczną kontrę (4:2). Czas dla rywalek.

Barańska ma wspaniałą serię. Turczynki znów nie poradziły sobie z jej zagrywką. Niestety Barańska w siatkę. Neslihan kiwa i punkt dla Turcji. Z naszego prowadzenia nic nie zostało. Teraz turczynki maja dwa oczka przewagi 7:5. Kaczor atakuje w pole. Neslihan z drugiej linii i na pierwszej przerwie technicznej przegrywamy 6:8.

Kaczor atakuje, rywalki bronią ale piłka wychodzi na aut. Fantastyczna akcja przeciwniczek. Zdobywaja punkt z krótkiej. Kaczor atakuje a piłka po siatce wychodzi w aut. 10:7 dla Turcji. Sadurek wchodzi na rozegranie za Bełcik. Neslihan atakuje w siatkę. Błąd rywalek. Esra przekroczyła trzeci metr. Barańska daleko w aut. Bednarek minęła sie w powietrzu z piłką, a ta spada w naszym polu. Barańska przebija się przez blok. Mamy punkt. Neslihan po bardzo ciasnym skosie omija blok Polek. Ta sama zawodniczka po chwili serwuje w aut. Deniz po prostej w pole. 14:11 dla turcji. Kaczor zablokowana. Turczynki bronia atak Barańskiej i wyprowadzaja skuteczna kontrę. Na drugiej przerwie technicznej przegrywamy 11:16.

Bełcik wraca do gry. Turczynki w aut. Znów as serwisowy Barańskiej! Druga zagrywkę niestety posyła w aut. Wożniakowska atakuje daleko w aut. Matlak prosi o czas. Wożniakowska po rękch rywalek zdobywa 14 punkt. Neslihan uderza w aut. Tracimy trzy punkty do rywalek. Kontra Polek, ale Bednarek nie trafia w pole. Pykosz zmienia Bednarek. Gozde przebija się jakimś cudem przez ręce Pykosz. 20:15 dla Turczynek. Trener Polek znów prosi o czas. Złe przyjęcie naszych dziewczyn i znów oddajemy łatwo piłke. Kontra Turczynek i jest już 21:15. Pykosz na czystej siatxce atakuje w aut. Serwis rywalek w siatkę. Dobry blok Polek. Znów fantastycznie Pykosz blokiem. Czas dla Turczynek przy stanie 22:18. Po wznowieniu gry przeciwniczki odpowiadają skutecznym blokiem. As serwisowy Gozde. Piłka setowa. Pierwsza obroniona. Deniz atakuje w siatkę. Polki zagrywaja w siatke i przegrywamy drugiego seta 19:25.

III set:

Wożniakowska rzuca piłkę i punkt dla Turczynek. As serwisowy i robi się 0:2. Znów fatalnie zczynamy. Kolejny as serwisowy i jest 0:3. Pykosz zdobywa punkt po ataku z obiegnięcia. Neslihan atakuje w aut. Odrabiamy straty (2:3). Błąd sędziego który przyznaje nam punkt choć piłka po bloku Polek wyszła w aut. Kolejne dwa punkty dla Polek i mamy remis. Zła asekuracja bloku. Punkt dla Turczynek. Gajgał zablokowana. Naslihan szczęsliwie kiwa. 7:4 dla rywalek. Turczynki zagrywają w aut. Atak z krótkiej rywalek i na pierwszej przerwie technicznej przegrywamy 5:8.

Kaczor z lewego skrzydła atakuje skutecznie po prostej. Skuteczny blok Polek. Odrabiamy straty. Przez środek Turczynki zdobywają punkt. Po bardzo długiej wymianie Turczynki posyłaja piłkę w aut. Pykosz po szybkiej kontrze zdobywa punkt ze środka. Neslihan trafia w antenkę. Wychodzimy na prowadzenie 10:9. Czas dla ternera przeciwniczek.

Żnów Turczynka trafia w antenkę. Neslihan przebija się przez nasz blok. Woźniakowska bez bloku trafia w pole. Mamy dwa oczka przewagi. Szczęśliwie zdobywamy punkt. Po atomowym ataku Neslihan piłka wraca na strone Turczynek i spada w pole. Psujemy zagrywkę. Złe przyjęcie Woźniakowskiej tracimy punkt. Kontra Turczynek i mamy remis 13:13. O czas prosi trener Matlak.

Po wznowieniu gry dziura w naszym bloku i przegrywamy 13:14. Neslihan z drugiej linii trafia w pole. Błąd Turczynek na siatce i punkt dla nas. Świetna kiwka Zenik i 15:15. Kaczor zablokowana. Na drugiej przerwie technicznej przegrywamy 15:16.

Barańska z trudnej piłki obija blok rywalek i doprowadza do remisu. Po chwili to samo robi Eda. Gajgał zamyka skos i blokuje Neslihan. Esra daleko w aut i prowadzimy 18:17. Neslihan uderza w aut. Czas dla rywalek.

Po wznowieniu gry Turczynki odrabiaja straty i jest 20:20. Teraz o czas prosi trener naszej reprezentacji. Barańska zablokowana przez Neslihan. W jednym ustawieniu tracimy cztery punkty. Po chwili Gajgał blokuje Neslihan. Mamy remis 21:21. Neslihan znów blokuje. Tym razem Wożniakowską. Gajgał z obiegnięcia cudem przebija się przez blok. Znów remis 22:22. Bednarek zmienia Gajgał. Wozniakowska po rękach rywalek zdobywa punkt. Bednarek świetnie serwuje i rywalki posyłaja piłke w aut. Mamy piłke setową. Neslihan atakuje w pole. Pierwszy setball obroniony. Woźniakowska ścina po skosie i kończy tego seta. Wygrywamy 25:23!

IV set:

As serwisowy Turczynek. Druga zagrywka rywalek ląduje w aucie. Bełcik robi ten sam błąd. Po chwili Turczynka trafia w siatkę. Remis 2:2. Bednarek z krótkiej i prowadzimy 3:2. Neslihan kiwa w środek 3:3. Ta sama zawodniczka serwuje w aut. Kaczor z kontataku zdobywa 5. punkt. Bednarek zagrywa w aut. Kaczor mocno atakuje z prwego skrzydła i znów mamy dwa oczka przewagi. Neslihan sprytnie kiwa za blok. Złe przyjęcie Woźniakowskiej. Kotra rywalek i punkt. Woźniakowska źle przyjmuje, as serwisowy turczynek i to one prowadzą 7:6. Pykosz obija bolok rywalek i mamy remis. Ta sama zawodniczka po chwili atakuje skutecznie ze srodka i na pierwszej przerwie technicznej prowadzimy 8:7.

Barańska po przerwie zagrywa w aut. Neslihan trafia w głowę Zenik i turczynki wychodzą na prowadzenie 9:8. Jagieło zablokowana. Z drugiej linii Kaczor przebija się przez blok i mamy punkt. Neslihan trafia w aut i jest remis 10:10. Aut po ataku Turczynki. Po chwili Eda mocnym zbiciem doprowadza do remisu. Kaczor zatrzymana na siatce. As serwisowy rywalek i przegrywamy dwoma punktami. O czas prosi selekcjoner naszej kadry.

Eda kiwa w aut. Eda stanęła na linii trzeciego metra przy ataku z szóstej strefy i mamy remis. Neslihan kiwa za blok.Który to juz raz w tym meczu? Jagieło po skosie precyzyjnie w sam narożnik boiska. Fantastyczny blok Bednarek i Kaczor. Piłka ląduje w parkiecie po stronie rywalek. Kaczor pewnie na siatce i na drugiej przerwie technicznej prowadzimy 16:14.

Po przerwie Turczynki wygrywają trzy piłki i robi się 17:16 dla rywalek. Czas dla Polek. Skuteczna kiwka Kaczor i mamy remis. Deniz przebija się przez blok. Kaczor odpowiada w ten sam sposób. Esra trafia w dziurę w naszym bloku i zdobywa punkt dla swojego zespołu. Turczynka zagrywa w siatkę i remis 19:19. Rywalki atakuja w aut. Neslihan w aut i mamy juz dwa oczka przewagi. Czas dla Turcji.

Po wznowieniu gry dwie piłki dla rywalek i remis 21:21. Kaczor atakuje w pole i znów jestesmy na prowadzeniu. blok turczynek na Gajgał. Neslihan obija nasz blok i rywalki śa na prowadzeniu. Bednarek kiwa tuz za blok. Remis 23:23. Myli śię Neslihan i mamy piłke setową! Czas dla rywalek. Deniz plasuje w sam środek boiska i jest remis. Kaczor atakuje skutecznie i znów mamy piłke setową. Jagieło serwuje w aut. Barańska atakuje w aut i to rywalki maja piłke meczową. Neslihan w aut. Deniz atakuje w sam koniec boiska. druga piłka meczowa dla Turczynek. Neslihan kończy mecz atomowym atakiem.