• ~ABBA
    (2012-07-05 20:49)
    coś pięknego !!
  • ~Zuzia
    (2012-07-05 20:26)
    Brawo siatkarze !!
    Brac przyklad Smudne Frajerzy od Charatania Debilnej Galy...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-07-05 21:11)
    ...pilkarze juz nie sa naszymi kolezkami...teraz wolimy siatkarzy co nie ? bo my tacy PO prostu jestesmy kibice...a i Agnieszka tez nie jest nasza kolezanka ...
  • ~bogdan0022
    (2012-07-05 21:48)
    Wszyscy kibice piłki nożnej ale szanujący pracowitość na treningach , zaangażowanie w walce, o zwycięstwo nazsych siatkarzy powinni swoją miłość skierować na nich. Nasi siatkarze to nie tylko chłopcy do podbijania piłki ale w większości inteligentne osoby ze średnim lub wyższym wykształceniem.
    MOJA MIŁOŚĆ SPORTOWA OD DWÓCH LAT TO SIATKÓWKA
  • ~Marek
    (2012-07-05 23:58)
    i tu widac co moze dobyy trener...a kto po Smudzie?
  • ~mm
    (2012-07-06 06:23)
    Wielkie brawa!, zespół gra do końca z zaangażowaniem, trener dokonuje zmian, nikt się nie obraża, ciągle pojawiają się nowi zawodnicy, , nie dostrzega się demonstracyjnych protestów, ... i jest ciężko wypracowany sukces!
  • ~xylon
    (2012-07-06 07:34)
    Jak wygladalyby komentarze gdyby przegrali ???

    To sa tylko ludzie ,raz sie udaje a drugi nie ,ale majlepsi zawodnicy sa na widowni i przy kompie ./IDIOCI /
  • ~marek
    (2012-07-06 08:01)
    Typowy, polski, szowinistyczny tytuł. Brazylijczyków rozbili Kubańczycy. Polacy z Brazylią wygrali. Gratulacje dla siatkarzy i nagana dla dziennikarzyny.
  • ~kibic
    (2012-07-06 12:14)
    Zastanawia mnie dlaczego Endres Murillo wygląda na zdjęciu 15 jak Vissotto i nosi jego koszulkę z napisem "Vissotto". Brazylijczycy są w tak podłej formie, że nawet są zupełnie do samych siebie niepodobni.
  • ~voiceinthedesert
    (2012-07-06 23:02)
    I pomysleć zaraz przed EURO 2012, Smuda oświadczył, że "polacy nigdy nie będą Brazylijczykami". A dlaczego nie lepszymi, niż Brazylijczycy? W psychologii, to co Smuda powiedział nazywa się "kompleksem niższości" nie przystającym trenerowi!.