• ~marek
    (2012-07-10 11:01)
    Tofik,troche przesadziles !
  • ~Tom
    (2012-07-10 00:29)
    Zenujaco chamskie sa komentarze o Premierze Tusku ktory dla polskiego sportu zrobil wiecej niz wszyscy nasi wodzowie w ostatnim stuleciu. Promowanie zdrowego, aktywnego zycia najlepiej robic dajac innym przyklad jak robi to Tusk. Rozumiem ci krytycy na tym forum to wielbiciele stylu zycia Kaczynskiego, obwisle brzuchy, popsute zeby i malpki od rana do wiczora. Coz mozna i tak, ale to tylko z Jarkiem.
  • ~kanapka z kotem zamiast EURO 2012
    (2012-07-09 23:21)
    pisiorki zalane :)- krew ich zalewa, jak coś idzie dobrze, łoj, dyndają bezsilnie nóżętami pod stołem. A ślepe te pisiorki, jak zwykle, włażą na ślepo nie do TEGO DZIENNIKA i tłuką klawisze. Służbowy mus?
  • ~baca
    (2012-07-09 23:25)
    DO @ ~kanapka z kotem zamiast EURO 20122012-07-09 23:21- krew ich zalewa, jak coś idzie dobrze, ---

    wpisz w -youtube- "WAŻNE!!! Senator PO: "Nie mam nic do stracenia. Dlatego mogę mówić prawdę..." i POsłuchaj !
    ---"Takiego rozgardiaszu i takiego draństwa, jakie jest teraz, to jeszcze nie było,..."
  • ~cicio lina
    (2012-07-09 23:25)
    udy wez sie moze wreszcie do jakiejs konkretnej roboty
  • ~007
    (2012-07-09 23:30)
    No to chłopcy mieli po.tem dobry pryśnic bo goowno to lepka substancja.
  • ~gtr
    (2012-07-09 23:32)
    Ryza małpa nie była proszona, sama się wślizgnęła.
  • ~W.P.
    (2012-07-09 23:54)
    Chyży Ruj znów się PODPINA pod nie swoje sukcesy. Szkoda, że nikt nie podstawił tej KANALII taczki na lotnisku. Już najwyższy czas wysprzątać stolicę z tej bolszewickiej bandy i całą PO złożyć na kupie gnoju, śmietniku historii. Czas już nadszedł !!!
  • ~zwykłe złodziejstwa i oszustwa -
    (2012-07-09 23:57)
    S...syn . POdszywać sie POd czyj sukces to zwyczajne draństwo DZMO jeden .
  • ~Tomek
    (2012-07-10 00:00)
    Nie udalo sie tej kanali podpiac pod pilkarzy Radwanscy wyrzucili go na zbity pysk to teraz probuje podpiac sie pod siatkarzy bydlak jeden