• ~michal
    (2013-07-06 14:10)
    ~Drzazga 1012013-07-05 19:45

    Póki ludzie przychodzą oglądać jakieś zawody, to mają one sens. Nawet zawody w pluciu. Gdzie ty do licha żyjesz i co robisz, że nie pojmujesz tak prostych zasad funkcjonowania świata. Siedziesz na państwowym etacie lub co gorsze zasiłku?

    Być może panie powinny chodzić po plaży w burkach, ale w takim razie to nie u nas.
  • ~Czesław
    (2013-07-06 08:59)
    Płaskie tyłki,do tego z prześwitem jak u dwunastoletnich dziewczynek.
  • ~lux
    (2013-07-06 12:39)
    Jak długo jeszcze tę wypiętą dupę będę oglądać na głównej stronie dziennika? Proszę zdjąć te zdjęcia, bo niedobrze mi się robi za każdym otwarciem waszej witryny.
  • ~A N A T O M nie PełOwiec
    (2013-07-05 21:41)
    ciekawe czay one sie kiedykolwiek załatwiają ?
  • ~michal
    (2013-07-06 17:54)
    ~Drzazga 101

    Żartujesz, prawda?

    Po pierwsze, siatkówka przed 1964 nie była dyscypliną olimpijską, a więc niczyja żona nie mogał grać w siatkówkę w Rzymie.
    Po drugie to co nazywasz "wypinaniem d...y" to jedna z podstawowych postaw w siatkówce - postawa niska.
    A po trzecie, gdyby cię to raziło, to byś tu już nie zajrzał. No chyba, że to nie te dupy cię tak kręcą, a sączenie jadem.

    Mnie kręcą piękne panie, które kiedyś tam były na tyle mądre, żeby uniknąć pracy polegającej na całodniowym wbijaniu pieczątek. Robią to co lubią i komu miałoby to przeszkadzać?
  • ~Drzazga 101
    (2013-07-06 16:07)
    @michal 14 : 10
    ---
    Moja zona tez grala kiedys w siatkowke, byla nawet w reprezaentacji Polski podczas igrzysk olimpijskich w Rzymie 1960 ubieglego wieku, ale d..y nigdy tak nie wypinala jak te mlode siksy !
  • ~zboczek
    (2013-07-06 13:39)
    piekne i apetyczne pupcie
  • ~sam
    (2013-07-06 11:43)
    dla tych pseudodziennikarzyn czlowiek to tylko dopa. zalosne.
  • ~rozkojarzony
    (2013-07-06 07:54)
    Mam tylko jednawątpliwość: czytu na pewno chodzi o siatkówkę?
  • ~dodać
    (2013-07-05 10:50)
    dla wolnych męzczyzn oczywiście