• ~emeryt 5
    (2014-08-19 09:43)
    Rosjanie potrzebowali wygrać 2 sety, aby być zwycięzcami całego turnieju. Więc po wygraniu tych dwóch setów wstawili zawodników rezerwowych, co umożliwiło nam odnieść nad nimi zwycięstwo 3:2. Trzeba cieszyć się ze zwycięstwa, lecz z tym składem będzie ciężko nam zdobyć jakikolwiek medal na MŚ,które rozpoczynają się pod koniec sierpnia w naszym kraju. Szkoda, że nie w pełni formy są Wlazły, Kurek,czy Bociek. Bądźmy jednak dobrej myśli i trzymajmy kciuki za naszych zawodników.
  • ~co to Q...r w a jest -? spisek Masonów ?
    (2014-08-19 14:54)
    ;
    Antiga -dobry siatkarz ale b e z n a d z i e j n y selekcjoner (francuz to nie POLAK)..POLSKA celowo osłabiona?...Antiga nie powołołał :brak w składzie Bartka KURKA Mariusza WLAZŁEGO ,Grześka BOĆKA oraz Łukasza ŻYGADŁY ! ! ! 4 F I L A R Y POLSKIEJ SIATKÓWKI...!>!!! $ tzw Działa POLSKIEJ reprezentacji -...Ci 4 wymienieni a nie powołani przez masona to mogą na stojąco lewą reką ruskich pokonać 3-0 w każdym secie olimpijka czyli 25-10
  • ~kibic
    (2014-08-22 11:40)
    To było oczywiste, że tak zwane "Kurkowe lobby" nie odpuści. Ciekawe co dla nich znaczy decyzja trenera? Nie wydaje mi sie aby pan Antiga był specjalnie uprzedzony do Kurka? Przeciez oni dobrze sie znają i Antiga wie na co mozna liczyc w odniesieniu do Kurka. Ciekawe jakiego zdania jest skład drużyny?
  • ~kibic
    (2014-08-29 07:29)
    Macie swoje typy na Mistrzostwa Świata w siatkówce które właśnie się zaczęły? Jak tak to spróbujcie swoich sił i obstawcie na Betgun!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.