• ~sed
    (2014-09-05 08:44)
    Polsatem kieruja chyba głupcy. Nic nie pomoze, stracili kibicow na zawsze. PZPS takze stracił poczucie rzeczywistości, nie wolno było się zgodzić na takie warunki. Dziwi mnie, że tzw. dziennikarze rżna głupa i udają, że nie widza problemu. Staja się przez to współwinni takim praktykom.
  • ~Klex
    (2014-09-05 08:52)
    Czemu nie oglądamy zwycięstw siatkarzy?
    Ważne by media nie uczyły patriotyzmu i polskości. Polacy mają być pozbawieni oglądania sukcesów swojej drużyny bo budzi się w nich duch jedności, siły, wiary w siebie. Polacy nie mają być Polakami tylko Europejczykami, a takie patriotyczne fety biało-czerwone temu nie służą. Gdyby Polacy przychodzili na mecze z tęczowymi szalikami transmisja byłaby za darmo.
    Pamiętajmy jak powstał Polsat i kto nim kieruje.
  • ~mx5
    (2014-09-06 05:22)
    Czy ktoś przebadał Kameruńczyków czy nie mają eboli ?
  • ~cyklon
    (2014-09-04 22:44)
    Pan Solorz zażądał, ażeby nie publikować wyników meczów w prasie, radiu i Internecie = bo ON sobie kupił naszą reprezentację i wara nam od niej!!

    Kasa, kasa, kasa... ciągle mało i mało... złote nocniki, złote klamki, złote zęby = a oligarchowie tylko śnią o kasie...
  • ~V for Vendetta
    (2014-09-04 23:22)
    ~~cyklon2014-09-04 22:44

    Pan S. sobie ją zechciał kupić tak jak mógł chcieć sobie kupić księżyc.
    Łajdakami są jednak ci, którzy za sypnięte suto grosiwo jemu ją opchnęli.
  • ~Robnad
    (2014-09-04 23:40)
    V for Vendetta2014-09-04 23:22

    bingo.
  • ~yocasta
    (2014-09-05 00:08)
    Zakodowanie meczow MS ktore odbywaja sie w Polsce i w dodatku gra fantastyczna polska druzyna to skandal !!! Chyba jeszcze nikt na swiecie tak nie postapil haniebnie wobec swojego narodu, ale taki mamy rzad, ze nie dba o narod. Pilke nozna mamy denna , nasi nawet nie grali w MS a wszystkie mecze byly transmitowane i na to byla kasa.