• ~Matwiej Platow
    (2014-09-07 19:20)
    A my Rosjanie tylko na was polaczki z utesknieniem czekamy. Zerzniemy wam dupy az tak, ze blizny wam sie jeszcze po latach nie zabliznia !
  • ~telewidz
    (2014-09-07 19:13)
    Telewidzowie włączają wyobrażnię!!!
  • ~tele-wic
    (2014-09-07 19:22)
    Mam nadzieję, że się cieszysz komunistyczna czerwona świnio, pozbawiając Polaków w ich własnym kraju przyjemności dzielenia radości z sukcesu własnych siatkarzy. Dotyczy to także Przedpełskiego i basenowego "ministra" sportu, że o starych pierdołach z Krajowej Rady R i TV już nie wspomnę.
    Precz z Polsatem. BOJKOT.
  • ~Wittorio
    (2014-09-07 19:26)
    Dodać należało w czasie przeszłym,że do tej pory nie mieli sobie równych choć najsłabszy w grupie Kamerun grał z naszymi jak równy z równym.Chłopaki grają dobrze i oby taką formę utrzymai do końca,bo będzie coraz trudniej.Zaliczkę punktową mają na maksa więc w czwórce powinni się znależć.
  • ~kard
    (2014-09-07 20:08)
    Jak za starych czasów : "szkoda że państwo tego nie widzieli".Brawo Polsat.
  • ~TFU-j fan
    (2014-09-07 20:10)
    do @Matwiej Płatow - chcesz powiedzieć - TAK< JAK POD KŁUSZYNEM ?
    CZY TEŻ POD WARSZAWĄ W 1920 ROKU ?
  • ~emigrant
    (2014-09-07 20:13)
    Winnym nie jest Polsat lecz w 100% Polska Telewizja Publiczna! To oni Was totalnie ignoruja, mimo ze placicie "odszkodowanie"
  • ~nie kibicuję kadrze polsatu
    (2014-09-07 20:14)
    Bojkot polsatu !!!
  • ~emeryt 5
    (2014-09-07 20:14)
    Gratulacje za dotychczasowe mecze. A teraz dopiero zacznie się prawdziwe granie. Jeżeli chcemy liczyć się w walce o dalszy awans, to musimy wygrywać chociaż za 2 punkty z takimi drużynami, jak USA, Włochy, Iran, czy Francja. Z każdej z dwóch grup ośmio-zespołowych awansują do dalszych gier tylko po 3 zespoły. Do pierwszych zespołów będą dolosowane po 2 zespoły z drugich i trzecich miejsc w grupach. A potem o medale trzeba będzie pokonać Rosję i Brazylię. Już za kilka dni okaże się, czy to my jesteśmy tacy silni, czy nasza grupa była taka słaba ? Życzę naszym siatkarzom awansu do strefy medalowej.
  • ~Robnad
    (2014-09-08 21:39)
    Matwiej Platow2014-09-07 19:20
    "A my Rosjanie tylko na was polaczki z utesknieniem czekamy. Zerzniemy wam dupy az tak, ze blizny wam sie jeszcze po latach nie zabliznia !"

    wam się do tej pory nie zabliźniło zdobycie Moskwy przez Żółkiewskiego, a wręcz przeciwnie.

    niedługo kolejna rocznica.