• ~c#12yt
    (2014-09-12 11:03)
    I co na to polskie feministki ze Szczuką i Środą ? To męska część Polaków ich zsmusiła do skąpych strojów i kręcenia pupą z wyzywającymi, seksownymi pozami ? Przecież robią to z własnej chęci i cieszą się tym że są zgrabne, ładne i wzbudzają pożądanie "samców".
  • ~re ~fajnie
    (2014-09-12 14:36)
    ~fajnie2014-09-12 14:23
    Szczególnie podoba mi się ten gest pań ze zdjęcia nr 5, chociaż nie wiem co symbolizuje.


    Prawdopodobnie chodzi o konsumpcję, ale nie mam pewności .
  • ~patriota
    (2014-09-19 14:32)
    Jakoś przeszkadza mi to, że te dziewczyny, trzeba przyznac zgrabne, maja na piersiach napis POLSKA. Polska to moja Ojczyzna i nie można nia sobie wycierać i używać gdzie popadnie. Jestem zdecydowanie przeciwny używaniu tego hasła do takich celów.
  • ~qaduq
    (2014-09-19 06:52)
    Czy to oglądają same zgredy ? Jeden nawet chyba nastolatek , a już zniechęcony do życia . Czepcie się tramwaju , a nie dziwczyn !
  • ~msm
    (2014-09-12 09:37)
    fajnie, fajnie ale gdybyś miał córkę, która takie wygibasy by robiła przed tłumem….
  • ~re fajnie
    (2014-09-15 08:29)
    ~re ~fajnie2014-09-12 14:36
    ~fajnie2014-09-12 14:23
    Szczególnie podoba mi się ten gest pań ze zdjęcia nr 5, chociaż nie wiem co symbolizuje.


    Prawdopodobnie chodzi o konsumpcję, ale nie mam pewności .



    Seroki rozstaw dłoni sugeruje , że panie liczą na grubego hod - doga .
  • ~gargamel
    (2014-09-13 11:16)
    reklama ze mamy ładne dziewczyny ale jest 2 strona medalu beda przyjedzac na sex turystyke do ans
  • ~miou
    (2014-09-13 08:22)
    To dla nas, kibicow duża frajda, pooglądać przed meczem pełen zestaw ruchów frykcyjnych.
  • ~wielka fujara z PiSiu
    (2014-09-18 04:39)
    Nie przesadzajcie z tą urodą Polek ? Popatrzcie na Rosjanki !
  • ~edytka
    (2014-09-12 23:21)
    Przeciez chodzi tylko o MESKA publicznosc! Nr. pierwszy i ostatni odpada- Maja uda jak moja tesciowa ( a tej stuknie niedlugo 40- stka!).