• ~motek
    (2014-09-14 01:44)
    Chłopaki nie chcą, żeby nam się nudziło:-)
  • ~drugi-henryk
    (2014-09-14 06:30)
    SPOKOJNIE,BĘDZIE DOBRZE !!!
  • ~Daniel
    (2014-09-14 07:36)
    A telewizja POLSIAT koduje i tak igrając emocjami szczególnie ubogich Polaków-KIBICÓW bez stałego miejsca zameldowania i zamieszkania. Telewizja Polsiat po badaniach statystycznych wyczuła że w Polsce jest duża grupa telewidzów-kibiców mających problemy z emocjami dzięki czemu po wykupieniu praw transmisji można mieć dochód w przychodzie więcej niż pewny.
  • ~gość
    (2014-09-14 07:56)
    Telewizja POLSIAT położyła łapę i wprowadziła cenzurę na siatkówce. Gdyby Iran wygrał z USA 3:2 a Francja z Polską 3:0 to biznesplan Solcoża z Polsatu nie przebiegałby ze ścisłymi założeniami a kibice przestaliby cierpieć na problemy z emocjami.
  • ~Artur
    (2014-09-14 08:55)
    Kończy mi się umowa TV i zamierzałem przejść z konkurencji do Polsatu. Dzięki kodowaniu meczy w siatkówkę, Polsat mnie otrzeźwił. Pozostaję w NC+
  • ~kibic
    (2014-09-14 09:38)
    Lekceważenie przeciwnika, to normalny błąd wielu mocnych drużyn. U nas zaś nasilony szczególnie. Irańczycy to ciekawy naród. Straszy od Semitów /przynajmniej w piśmie/. Na szczęści nasi się skoncentrowali i wygrali.
  • ~handlarz trabantami przejedzie sam
    (2014-09-14 09:43)
    siebie... prostackie bydlę i tu pieniądze nie pomogą... po prostu gnojek z ryjem wyjętym z rynsztoka.
  • ~mam nadzieję,że Polacy nie będą
    (2014-09-14 09:49)
    już więcej korzystać z "usług" szmaty solorza...
  • ~oj solorz.... masz chyba przechlapane
    (2014-09-14 10:03)
    prostacki cwaniaku.
  • ~kisiek
    (2014-09-14 10:41)
    Płacę podatki, z których idą pieniądze na rozwój siatkówki i reprezentacje w tym "dzikim kraju". Jak ostatni głupek płacę też abonament, który teoretycznie powinien mi zapewnić oglądanie meczów reprezentacji , na którą łożę moje pieniądze z podatków, czy tego chcę czy nie. Płacę też za kablówkę. I co??? Okazuje się , że to nie wystarczy by obejrzeć mecze Reprezentacji na Mistrzostwach Świata odbywających się w moim kraju...A niejaki Dworak z Krajowej Rady Radiofonii siedzi cicho i uważa , że jest wszystko ok
    Uczciwego Polaka w ten sposób...
    Zbiorowy pozew i do sadu z tymi oszustami..chociaż palestra też jest w zmowie...beznadzieja
    pozdro