• ~mn.,po
    (2014-09-21 22:41)
    Oby tylko nie przyniosl pecha druzynie JAk tusk -z USA jak grali ---ti jest reklama siebie --nie sercem kibicowanie ---
  • ~Florencja
    (2014-09-22 02:03)
    BUL Bulek udaje kibica. A gdzie tłusta blerwa? Nie kibicuje?
  • ~POdode
    (2014-09-22 10:15)
    Zygmunt vel Piotr. W TAMTYCH czasach Zygmunt był Piotrem. BK wile wie na ten temat. Szaweł stał się Pawłem, ale u S-Ż vel G. to tak nie działa.
  • ~leon
    (2014-09-22 07:18)
    I taki "gość" ma ponad 50% poparcia..Gdzie nie pójdzie tam obciach.
  • ~Ruski Kynolog Obwodowy
    (2014-09-22 05:15)
    ...

    Ja ruski - to generalnie mi to wisi, bo mnie to nie dotyczy, ale powiem wam, polaczki, tak w sekrecie:

    Czasem sobie tak dumam, bo rozmawiałem o tym z wieloma Polakami, i zdaniem przynajmniej kilku z nich to jest haniebne i obelżywe szyderstwo z narodu polskiego i celowe plucie Polakom w twarz, że kolejny tak zwany prezydent RP przemieszkuje w miejscu zwanym RUSKA BUDA!!!
    Jak byle ruski łańcuchowy kundel!
    Ciekawe by było dowiedzieć się - kto i dlaczego ciągnie te kukiełkę za drucik i za obrożę i komu ona w tym teatrzyku kukiełkowej groteski aportuje i robi loda oraz kto i dlaczego sobie z Polaków w ten sposób drwi i w jakim celu tak im urąga?
    A oni na to nic!
    Może Nałęcz coś o tym wie?

    HONOR - SWOJE!
    OJCZYZNA - SWOJE!

    A POLSKIE KUNDLE PO STAREMU - NA CUDZYM - WYSTARCZY IM Z ŁASKI PANA OCHŁAP SPOD OKRĄGŁEGO STOŁU I CIEPŁA WODA W KRANIE...
  • ~naiwny
    (2014-09-22 05:51)
    Taki uśmiechnięty żyrandol jakby był ino co PO lewatywie !!!.
  • ~O TYM JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI NA TRUDNE TEMATY
    (2014-09-22 04:51)
    Jeśli zadane pytanie nas krępuje, staramy się tego po sobie nie okazywać. Dziecko nie powinno wyczuć naszego zakłopotania. Gdy malec pyta nas, dlaczego Komorowski został prezydentem, nie uśmiechajmy się głupio, nie odbijajmy piłeczki, szybko rzucając: „Posprzątałeś zabawki?” Raczej starajmy się z powagą i rzeczowo odpowiedzieć, nie dając po sobie poznać, jak bardzo (jako wyborcy i obywatele RP) jesteśmy skrępowani i zawstydzeni.
    Zresztą i sama treść słowa “Komorowski”, będąca naturalnym nazwiskiem kojarzonym ze słowami: "komora", "komornik", nie powinna powodować skrępowania ani z gruntu niewłaściwych i wręcz podejrzanych i karygodnych skojarzeń ze słowami "gaz" albo "eksmisja", i nie musimy przy naszych dzieciach wstydzić się je wymawiać. Z kolei - gdy dziecko wypowie je przy nas, w żadnym wypadku nie powinniśmy udawać, że niczego nie słyszeliśmy. Zupełnie niedopuszczalne jest karcenie za to malca lub jego strofowanie, że tak się nie mówi, bo to jest „brzydko”. Normalna, nieskrępowana reakcja i bezpruderyjne wyjaśnienie, oczywiście stosowne do wieku, to najlepsza metoda. Można się przy tym posłużyć znanymi z Wikipedii hasłami jak "polskie obozy koncentracyjne", "Jedwabne", "windykacja", "palemy", "BUL" ("Biblioteka Uniwersytetów Ludowych") - tu poruszyć istotne problemy samokształcenia - oraz bardziej aktualne dzisiaj hasła jak: "THIS IS RUSSIA!", przy omawianiu którego warto podkreślić, jak bardzo prezydent kocha sport i ile serca włożył w zorganizowanie demonstracji rosyjskich kibiców i dokonanie przez nich ekspozycji sektorówki z tym hasłem na Stadionie Narodowym! Nie od rzeczy będzie tu wyjaśnienie maluchowi istotnej różnicy między zdrowym rosyjskim kibicem a chorym polskim kibolem i między rosyjską sektorówką z antypolskim hasłem a antyrosyjskim szalikiem kibica warszawskiej "Legii" (trzeba uruchomić w świadomości dziecka skojarzenie z Legionami i cudem nad Wisłą jako przyczynami wszelkiego zła - Gomułka też twierdził, że od uczciwej pracy ważniejsze jest zwalczanie radiostacji "Wolna Europa", chociaż obecny reżym wprost przeciwnie głosi, że "Wolna Europa" jest czymś znacznie lepszym od wolnej Polski i ideę wolnej Polski zwalcza wszystkimi zatwierdzonymi w "Wolnej Europie" metodami)!
    Dziecko z pewnością wszystko zrozumie, a my nie będziemy już odczuwać zażenowania, ilekroć przy takiej czy innej okazji, na przykład kopania przez tajniakow w twarz uczestnika patriotycznej demonstracji, na ekranie telewizora pojawi się sylwetka prezydenta udzielającego wyjaśnień i dowodzącego racji państwa, które w ten sposób zdaje egzamin przed niewymienionym z nazwiska "egzaminatorem" i dostaje od niego punkty za pochodzenie ze WSI Magdalenka.
  • ~jaro-siewicz
    (2014-09-22 04:05)
    Do tego się tylko właśnie nadają nasi mężusie swoich żon - jeden - rzekomo oficjalny prezydent dużego europejskiego kraju, a tak naprawdę pantoflarz ("Muszę lecieć! Anka czeka z kolacją!" - Dziś bigos w karcie!) - "odkodował" Solorza i pojechał do Katowic...

    ...a drugi - rzekomo oficjalny premier dużego europejskiego kraju, a tak naprawdę oficjalny gnojek swojej żony - "odblokował" korki na bramkach i pojechał do Brukseli...

    Oficer prowadzący pierwszego odkorkował szampana, a oficer prowadzący drugiego (znany niemiecki cieć) odblokował podopiecznemu paszport, a po jego wyjeździe zrobi to, co ciecie robią zazwyczaj, czyli pozamiata!

    Wstawaj Zenek - śnieg na dworze!
  • ~Papkin
    (2014-09-22 01:28)
    Krew Was zalewa pisowskie nieudaczniki .
    Pan prezyedent Komorowski druga kadencje ma w kieszeni .
    Szczerbaty Jarek znowui przespal , pozostalo mu ujadanie na bocznicy .
  • ~srghr
    (2014-09-21 22:44)
    A ta POtwora koło BULLA to kto ??