• ~ruski serwer
    (2014-09-22 07:43)
    teraz mu wzrosnie poparcie do 900%
  • ~PiS be with you
    (2014-09-22 08:35)
    kochani,
    Nie jestem przeciwny aby winnych katastrofy, czyli Jaroslawa ukarac.
    Kurdupel powiedzial co wiedzial. Mial swoja szanse zabil braciszka
  • ~PISiur-Robnad falszujacy Wiesia
    (2014-09-22 08:25)
    Ludzie ratujcie!!
    ! Wsadzilem Panu Prezesowi glowe tak gleboko w dupsko, ze nie moge wyciagnac, dusze sie, dusze, ale za to jaki mam cudowny smrodek. Nie nie wyciagajcie mi glowy wole umrzec w tym smrodku.
    Polegne ! patriotycznie rodzine urzadze , pomniki wystawia
  • ~Robnad
    (2014-09-22 08:24)
    Bracia w Pisuarze..
    bez Smolenska ..
    Maciarewicz bylby nikim - moze siedzial by w Tworkach bo psychol i TCHORZ...
    - a taka celebryta...he he he - czyli mial motyw --przesluchac podejrzanego
  • ~Bronek ŻYRANDOL ze WSI Ruska BUDA
    (2014-09-22 08:24)
    te ż y d o KOMUNISTYCZNE p a c y n k i z małego Kremla nawet elementarnego PO-czucia WSTYDU niestety nie POsiadają !
    ,
  • ~pisior
    (2014-09-22 08:33)
    Robnad ty Maciarewiczowi nawet zadu nie jesteś godzien całować.
  • ~tak myslę
    (2014-09-22 08:26)
    Po co on sie tam POjawił?? Co wniósl do sportu?? Teraz zacznie sie reklamować i wykorzystywac sukces siatkarzy by sie zareklamować a także ocieplic wizerunek sitwy POwskiej!!! Sukces jest ale ci co przyczynili sie mn do rozgrabienia majatku panstwowego a takze do zakodowania transmisji tv z tych mistrzostw powinni trzymać sie z daleka bo to szkodniki!!!
  • ~bogobojny
    (2014-09-22 08:35)
    Prezydent tłumaczył żonie który to Lewandowski i Piszczek,Ha,Ha ale znawca
  • ~bogobojny
    (2014-09-22 08:35)
    Prezydent tłumaczył żonie który to Lewandowski i Piszczek,Ha,Ha ale znawca
  • ~fotograf
    (2014-09-22 08:31)
    Zawsze jakaś polityczna gęba popsuje zdjęcie i święto Polaków. Patrzę na zdjęcia siatkarzy i wśród nich widzę jakiegoś trolla. Ohyda. Przydałby się retusz.