• ~Prawdziwy kibic
    (2014-09-22 14:38)
    GRATULACJE DLA TRENERÓW I ZAWODNIKÓW-POLSKA JEST Z WAS DUMNA.JEDNA UWAGA -NIECH TAKIE ŚMIECI JAK TEN PISZĄCY"CZERWONE ŁAPY PRECZ OD POLSKI''ZECHCĄ ODDZIELIĆ SPORT OD POLITYKI OK
  • ~kibic siatkówki
    (2014-09-22 10:03)
    Czy przyjął już czołobitności od tych którzy go krytykowali? Teraz oni na pewno sa największymi pochlebcami, a czy ktos zastanawiał sie jak teraz czuje sie Kurek? Jezeli on jeszcze nadaje sie do kadry, to trzeba go natychmiast sciągnąć po to aby go uratować, bo on może popaść w alkoholizm. Myślcie o innych i przepędzić należy tych fałszywych znawców.
  • ~jabol
    (2014-09-22 13:19)
    Debile z PISu zabierają głos jak zwykle bez sensu.
  • ~Znafca rurznych sportuw
    (2014-09-22 13:11)
    Siatkarze odbijaja pilki siatkami, nogacze nogami, reczni rekami itp., itd.
  • ~Prezą co się piłką nie kłanią
    (2014-09-22 12:44)
    Jako prezydą pozdrawiam także wszystkie piłki, bo jak wiadomo, bez piłki nie byłoby piłkarzy.
  • ~skurkowaniec
    (2014-09-22 12:26)
    do idiotów PiSdzielców

    dyscyplina o której mowa to piłka siatkowa tak więc jak najbardziej uprawnione jest mówienie o piłkarzach
  • ~Wiem bo czy tam tu i tam
    (2014-09-22 12:20)
    @~POnownie POrażka2014-09-22 11:41
    ---
    No to czym oni sie zabawiaja - klockami. krazkami hokejowymi czy pilkami ?
    B. Komorowski nie popelnil zadnej gafy !
  • ~POzyt
    (2014-09-22 12:10)
    to wina tuska, dowód całkowitej niekompetencji rządu, który chce tylko politycznej awantury, co nie pisiołki?
  • ~CZERWONE łapy precz od POLSKI
    (2014-09-22 12:07)
    jeśli Stephana Antigi nie będzie PO-gdryzał PO-lskojęzyczna ż y d o Komuna usadowiona na "stołkach" w róznego rodzaju Komisjach Nadkomisjach Zrzeszeniach i innych tego typu zbędnych dla społeczeństwa a niezbednych dla k r w i o p i j n e j =ż y d oKomuny i i tej PO-stKomuny RESORTOWYCH dzieci ustanowionych specjalnie dla nich k o n w e k t y k l a ch -to POLSKA siatkówka będzie WIELKA
    .
  • ~niestety Bronek-LEWATYWA jest ociężały umysłowo
    (2014-09-22 12:09)
    cytat:..."Czy Antiga wie, że zdobył mistrzostwo świata z piłkarzami? "

    Tak wczoraj oświadczył Bronisław Wpadka - Komorowski, a prezydent wie co mówi.