• ~poplplpl
    (2014-09-22 21:50)
    Bull i inne PO-wskie barany lepiej niech nie przychodzą na mecze. Po prostu pecha przynoszą. Tusk na meczu - przegrana! Bula pokazali - set przegrany!. Niedojdy i beztalęcia z PO to niech sobie w domu je..ty TVN włączą i tak wyrównają swój poziom samego dna!
  • ~lesnik z ruskiej budy
    (2014-09-22 21:20)
    Klamliwa suqqa ogrzewa się a POsłuszna szwabsko ruska gadzinowka ss dziennik w pierwszym rzedzie POpagandy. Nawet tytuł sugeruje ,że to do tej prymitywnej baby przyszli kibice
  • ~rudy
    (2014-09-23 06:11)
    haha tez nie mili sie gdzie udac tylko do zezowatej i tak ich nie widziala ta wiesniaczka pomylili adres haha
  • ~Bredzisław I Bezwąsy
    (2014-09-23 00:29)
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich piłkarzy i wszystkie piłki, bo jak wiadomo, bez piłek nie byłoby piłkarzy. I siatkarzy. I kolarzy.
  • ~Mark
    (2014-09-23 00:21)
    POLACY TO TEPY I BEZROZUMNY NAROD !!!
    ZGINOL LECH KACZYNSKI A POLACZKI CICHO SIEDZA !!!
    PARODIA !!! POLACZKI PRZYCHODZA DO EWY KOPACZ !!!
    CO ZA PRYMITYWNI POLACY !!!
    WSTYDZESIE ZA POAKOW ZA GRANICA ze SA TAKIMI IOLOPAMI BEZ ROZUMU !!!
  • ~Elf
    (2014-09-23 00:07)
    Lizusy siatkarskie od razu się mizdrzą do władzy. Trzeba nie mieć honoru, aby żebrać u Mongoła po botoksie.
  • ~motek
    (2014-09-22 23:13)
    Śpicie w tej redakcji, czy biegunka Was dorwała?
  • ~lemingoza w akcji - kultura nieużywana
    (2014-09-22 23:06)
    ~trochę durniów na tym forum2014-09-22 21:04
    Właśnie. Widać to po kulturze osobistej, szczególnie tzw lemingozy. Chamstwo i słoma z butów.

    Dlaczego Tusk z Komorowskim ZAKODOWALI mistrzostwa, a pospólstwu z łaski na uciechę dali pooglądać tylko jeden mecz???
  • ~motek
    (2014-09-22 22:55)
    Po wygraniu Mistrzostw Europy nie przyszli na zaproszenie PiSdenta po ordery. Odebrali je na śniadaniu z rąk Tuska...hahaha... Mistrzowie nie gadają z palantami:-)
  • ~Bieńkowska z domu Moycho, wszystko jasne
    (2014-09-22 22:19)
    przyszli do kopacz, a tam drzwi zaryglowane, kopacz pod biurkiem trzęsie się ze strachu powtarzając mój dom, moja rodzina, mój rzad, Ukraina ja nie znaju