• Aleksander Legkow
  2
  Dożywotnio wykluczony z igrzysk i pozbawiony medali olimpijskich zdobytych w Soczi Aleksander Legkow to jedna z czołowych postaci zimowego sportu w Rosji. MKOl ukarał go w ten sposób za złamanie przepisów antydopingowych. Narciarz nie czuje się winny i zapowiada odwołanie.
 • Bode Miller
  Słynny alpejczyk Bode Miller postanowił oficjalnie zakończyć karierę. 40-letni Amerykanin w jednym z telewizyjnych wywiadów powiedział: "Nie ma żadnych szans, żebym wystartował jeszcze w zawodach Pucharu Świata. To zamknięty rozdział".
 • Grecy przekazali we wtorek organizatorom zimowych igrzysk w Pjongczangu ogień olimpijski
  Grecy przekazali we wtorek organizatorom zimowych igrzysk w Pjongczangu ogień olimpijski. Uroczystość odbyła się na Stadionie Panateńskim w Atenach. Do Korei Południowej ma trafić w środę - dokładnie 100 dni przed ceremonią otwarcia.
 • Gregor Schlierenzauer
  2
  Austriak Gregor Schlierenzauer naderwał więzadło w kolanie i musi przez szereg tygodni pauzować. To oznacza, że na pewno nie wystąpi w inauguracyjnych zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle, które odbędą się 18 i 19 listopada.
 • Therese Johaug
  Norweska biegaczka narciarska Therese Johaug, pomimo dyskwalifikacji za stosowanie dopingu, zarabia najlepiej ze wszystkich norweskich gwiazd narciarstwa biegowego, a nawet od szefa NATO Jensa Stoltenberga, wynika z danych podatkowych urzędu skarbowego.
 • Marit Bjoergen
  1
  Norweska biegaczka narciarska Marit Bjoergen chce wystartować we wszystkich konkurencjach zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczang. Jej trener uważa, że nie ma ona szans w biegach sprinterskich. „Start ma powolny jak stuletnia baba” - powiedział Roar Hjelmeseth.
 • Katerina Lechou
  1
  We wtorek w starożytnej Olimpii zapalono pochodnię, z której ogień 9 lutego posłuży do zapalenia znicza zimowych igrzysk olimpijskich w południowokoreańskim Pjongczangu. Z powodu pochmurnej pogody użyto wcześniej przygotowanej lampy.
 • Zimowe igrzyska olimpijskie
  102 konkurencje w 15 dyscyplinach - tak wygląda program zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu (9-25 lutego). W większości z nich kwalifikacje potrwają do stycznia 2018 roku. W zmaganiach indywidualnych najszybciej zakończa się w short tracku - już 3 grudnia.
 • Justyna Kowalczyk
  1
  Bułgarskie i słoweńskie góry oraz letnia wspinaczka na Alpe Cermis - to nowości w przygotowaniach Justyny Kowalczyk do nadchodzącego sezonu biegów narciarskich. Jego najważniejszą imprezą będą lutowe zimowe igrzyska w Pjongczangu. 
 • Jakub Janda
  Jakub Janda otrzymał 2265 głosów i dostał się do Izby Poselskiej czeskiego parlamentu. W związku z tym 39-letni skoczek narciarski zamierza zakończyć sportową karierę. "Tych dwóch zajęć nie da się pogodzić" - podkreślił.
 • Dawid Kubacki
  Skoczek narciarski Dawid Kubacki, mimo triumfu w Letniej Grand Prix, zapowiedział, że do zimowej rywalizacji przystąpi bez specjalnych oczekiwań. "Po prostu jak najlepiej będę wykonywał swoją pracę" - podkreślił. Inauguracja Pucharu Świata - za miesiąc w Wiśle.
 • Justyna Kowalczyk
  11
  3 tys.
  "Bardzo cenię „tamtą Justynę”, są momenty, że za nią tęsknię, bo chciałabym być taka silna i tak pocisnąć jak ona, ale w sumie fajnie się poukładało. Udało mi się wyjść z dołka, choć ten proces jeszcze trwa. Mało kto to rozumie, bo przecież tak dużo się uśmiecham. Wtedy też się uśmiechałam, i przez lata też płakałam" - mówi Justyna Kowalczyk w osobistej rozmowie z Karoliną Bacą-Pogorzelską.
 • Kadr z filmu "Atak paniki" Pawła Maślony. Komedia w kinach od 19 stycznia 2018 roku

  "Atak paniki" w styczniu w kinach. Zobacz ZWIASTUN polskiej komedii - uwaga, pikantne sceny

 • Alice Glass i Ethan Kath

  Trzy lata temu odeszła z własnego zespołu. Teraz wyznaje: byłam gwałcona, bita i zastraszana

 • Andrzej Piaseczny

  Dziennikarz do Piaska: Za każdym razem, gdy wyrywasz na Facebooku chłopaka, śmiejesz się społeczności LGBT w twarz

Zobacz więcej