Takiej Marit Bjoergen jeszcze nie widzieliście. Zobacz wideo

| Aktualizacja:

Po ostatnich zdjęciach Marit Bjoergen podczas treningu wielu zastanawiało się nad jej kobiecością. Jest jednak dowód na to, że nie zatraciła jej do końca. Podczas ceremonii zamykającej mistrzostwa świata w Oslo rywalka Justyny Kowalczyk wraz ze swoimi koleżankami z norweskiej kadry pokazała się w kusej sukience. Zobacz wideo.

wróć do artykułu
  • ~juchu
    (2011-03-17 20:38)
    A nasz robcio Korzeniowski - tez był astmatykiem i brał koks przez cała karierę - na śmietnik z jego medalami - jezeli potepiamy Norweżki to na swoje też trzeba spojrzeć z innej perspektywy.
  • ~piotrek
    (2011-03-07 11:42)
    To wali na psyche. Za kilka lat bedzie Martin Bjoergen. Przeciez na ulicy kazdy bierze ja za faceta. Czesc Martin, o przepraszam Marit.
  • ~kasinana
    (2011-03-16 19:43)
    herkules jak nic...
  • ~pppp ;)
    (2012-01-17 22:25)
    pudzian;)
  • ~nowalijka
    (2011-04-26 14:15)
    Ludzie a co my sobie wyobrazamy,myślicie że Kowalczyk to jakieś chucherko.Czy widzieliście ile te kobiety biegały jaki wysiłek musiały z siebie dać..No niestety to jest współczesny sport,wynik,wynik,wynik tym bardziej w tak siłowym sporcie jak biegi narciarski.Nie wyobrażałem sobie tego inaczej,jeżeli ona się z tym dobrze czuję to ok.A tak między nami to jako facet chciałbym mieć taką figurę jak Bjorgen
  • ~Nina
    (2011-04-14 14:46)
    jestem kobietą takiej samej postury i wiecie co? ciesze się, bo dzieki temu moge osiagnać w sporcie wiecej niz inne laski. i ***** mnie obchodzi jak wyglądam w sukience;) pozdro
  • ~Zyga
    (2011-03-18 21:12)
    Co jak co ale na solówę bym nie wyskoczył :D
  • ~ooo
    (2011-03-18 15:02)
    o kurde, przystojny facet, a ta muskulatura :O
  • ~A Juska co teraz robi
    (2011-03-17 13:30)
    A co Juska Kowalczuk robi? Wrocila krowy w Kasinie Wielgiej doic?
  • ~TYSON
    (2011-03-16 01:01)
    SZCZERZE TO MARIT WYDAJE SIE SYMPATYCZNIEJSZA OSOBA ,NIZ JUSTYNA I MNIEJSZA TO ZE NIEJEST POLKA
  • ~Polak z Norwegii
    (2012-01-02 00:35)
    @ Marcin "mają piękne skandynawskie noski, super laski, wolę z..."

    POlacy sa przyzwyczajeni do Garbatonosych NOCHALI...
  • ~mu
    (2011-03-16 00:52)
    spoko wyglada
  • ~ktoś
    (2011-03-22 19:36)
    A gdzie to wideo???
  • ~K.
    (2011-03-11 16:39)
    To Czesław Niemen! :DD
  • ~Kaśka z Wrocka
    (2011-03-12 14:44)
    Bardzo mi szkoda tylko tej młodziutkiej Therese,jak ona ma też tak wyglądać za parę lat jak Marit to odda wszystkie swoje medale biegaczce z Haiti o ile takąż mają:)
  • ~kochamjaktusk
    (2011-03-09 10:49)
    I kto w to uwierzy, ze to sa tak ciezko chore kobiety.
    Przeciez ten caly cyrk z, jakoby chorymi na astme Norwezkami jest jedna wielka mistyfikacja i manipulacja. Przypuszczam, ze jezeli nie wladze sportowe nie poloza temu kresu, bedziemy mieli wkrotce wylacznie chorych na astme sportowcow, gdyz nikt nie bedzie chcial byc frajerem i harowac, tak jak Kowalczyk, a poznie sie tylko oblizywac i stresowac, gdy ci niby chorzy wygrywac beda bez problemu.
  • ~konseser
    (2011-03-09 09:04)
    Ale bicepsy.
  • ~stan.france
    (2012-01-01 19:41)
    Szczegolne wrazenie robia na mnie piersi Marit.Podczas dzisiejszego biegu widzialem je na posladkach Norwezki.Jak ona to robi?
  • ~???
    (2012-01-09 23:14)
    a to coś to przypadkiem fujary pod tą kiecką nie ma?
  • ~aloas
    (2012-01-09 13:11)
    Gladiator

Może zainteresować Cię też: