Dziennik.plSport

Poniedziałek, 28 maja 2012

Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 24°C

Polski skoczek przeszedł operację kolana

2011-07-26 | Ostatnia aktualizacja: 16:20 | Komentarze: 0 | skomentuj

Udaną operację kolana przeszedł w Centrum Chirurgii Artroskopowej i Traumatologii Sportowej Szpitala św. Rafała w Krakowie skoczek narciarski Stefan Hula.

Pogoda

POLSKA

Poniedziałek 2012-05-28

temp. min 3°C max. 24°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

"Pod koniec ubiegłego sezonu skoczek doznał poważnego urazu kolana. W czasie zabiegu operacyjnego przeprowadzonego przez dr Stanisława Szymanika dokonano u zawodnika artroskopowej naprawy uszkodzeń obu łąkotek. Doktor Szymanik jest zadowolony z efektów operacji" - powiedział rzecznik krakowskiego szpitala Marcin Mikos.

Jak dodał Mikos, doktor Szymanik prognozuje, że zawodnik będzie mógł powrócić do treningów za około cztery tygodnie. Na razie skoczka czeka intensywna rehabilitacja.

Hula, mimo bolącej nogi startował w Letniej Grand Prix w Wiśle (22. miejsce) i Szczyrku (46. miejsce), ale kibice nie zobaczyli go już w trakcie konkursów w Zakopanem.

PAP Źródło: PAP

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«