Fatalny start Justyny Kowalczyk w Soczi. Odpadła już w eliminacjach

2013-02-01 09:59 | Aktualizacja: 10:10
 Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk (Fot. Irek Dorozanski / Newspix)

W najczarniejszych scenariuszach nikt nie przypuszczał, że Justyna Kowalczyk odpadnie z rywalizacji tak szybko. Polka bardzo słabo pobiegła w eliminacjach sprintu st. dowolnym zaliczanego do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w biegach narciarskich w rosyjskim Soczi i pożegnała się z zawodami.



Sprint techniką dowolną nie należy do ulubionych konkurencji naszej mistrzyni. Jednak nikt nie przypuszczał, że Kowalczyk może przepaść już w kwalifikacjach. Polka uzyskała 43. czas eliminacji. Ten wynik mówi, jak słabo pobiegła.

Polka miała dziś okazję jeszcze bardziej powiększyć przewagę nad Marit Bjoergen. Norweżka w Soczi nie wystartowała. Najgroźniejsza rywalka naszej narciarki niespodziewanie wycofała się z zawodów.





Źródło: dziennik.pl
Podziel się:
Znajdź Dziennik.pl na:FBgoogle plusetwitter
Wypowiedzi: 25
  • ~rodak2013-02-01 19:48

    Justyno jesteś niedoścignionym ideałem dla wielu .
    '
    '
    '
    '
    '



    Ty wariacie(TO TYLE W TYM TEMACIE2013-02-01 15:18) latasz za Justyna jak smrod po gaciach w*ypi*erd*laj do swoich rodaków.Śmierdzielu idź precz.

  • ~TO TYLE W TYM TEMACIE2013-02-01 15:18

    KOKS KTORY BRALA PRZED 2005 ROKIEM Z NIEJ TERAZ WYLAZI.

  • ~Mar2013-02-01 14:57

    no i dobrze, przynajmniej zakwasów nie dostanie...

  • ~vp2013-02-01 14:03

    Pani JUSTYNO nic to ,bardzo dobrzy uczniowie też się potykają !

  • ~sluchacz radia Maryja2013-02-01 13:18

    Baranie olimpiada jest za rok, dzisiaj sa na obiektach olimpijskich normalne zawody pucharu swiata. A propos Justyny. Martwi tylko fakt , ze oni nie wiedza na miesiac przed mistrzostwami swiata co sie dzieje z nartami i forma Justyny.

  • ~oko2013-02-01 12:36

    czy może ktoś wytłumaczyć jaśniej,... nie będzie Kowalczyk na olimpiadzie bo odpadła z jakiegoś tam fragmentu rozgrywek innych zawodów ??? ...nie rozumiem ..

  • ~Kibic2013-02-01 12:28

    W poprzednim starcie Pani Justyna miala tak posmarowane narty, ze musialazdrapywac zmarzniety snieg spod nart. Ciekawe jaka byla teraz przyczyna gorszego startu??? Pani Justyno jest Pani genialna zawodniczka , ale nie musi Pani byc pierwsza w kazdym starcie. Szkoda nawet zdrowia by tak sie przemeczac. Wystarczy przeczytac niektore komentarze by wiedziec, ze zawsze znajdzie sie jakis debil, ktory bedzie sie cieszyl, ze Pani nie wygrala.Wcale Pani nie musi zawsze wygrywac!!!Dla niektorych dzialaczy waznieszy jest start na stadionie narodowym niz zapewnienie Pani dobrych warunkow do treningu!!!

  • ~gadu2013-02-01 12:27

    Nos do góry !

  • ~Lutek2013-02-01 12:19

    Czy to juz zachod slonca Justyny?

  • ~madame de Pardieu2013-02-01 12:04

    już widza jak się zacznie wściekać! sportsmenka! było trza organizatorom powiedzieć że ma wygrać i już! ze polacy chcą żeby ona tylko wygrywała tak jak by biegała sama.