Na drugim miejscu zawody ukończył drugi z Norwegów - Phillip Sjoeen uzyskał 374,3 pkt. za dwa skoki na odległość 130,5.

Trzecie miejsce w Courchevel zajął Kamil Stoch - dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi w pierwszej próbie miał 121,5 m, w drugiej o 5 metrów więcej, uzyskał łącznie 371,2 pkt.

Maciej Kot zajął 16 miejsce, a skoczył 114,0 oraz 120,5 m (nota 337,3 pkt.)

Niepowodzenie zanotował lider klasyfikacji Piotr Żyła, który po skoku na odległość 116,0 m otrzymał notę 211,4 pkt. i nie zakwalifikował się do drugiej, finałowej serii.
Zabrakło w niej również Dawida Kubackiego, który po pierwszym skoku - 108,0 m, nota 203,4 pkt. - został sklasyfikowany na 32. miejscu.

Prowadzenie w klasyfikacji generalnej Letniej Grand Prix objął Stjernen - Norweg ma 168 pkt. Identyczny dorobek ma zajmujący 2. miejsce Słoweniec Peter Prevc, 4 punkty traci do nich Piotr Żyła. Kamil Stoch jest klasyfikowany na 6. miejscu, ma 110 pkt.