Telenowela Żyłów trwa w najlepsze. Żona odpowiedziała na wpis polskiego skoczka

Piotr Żyła na igrzyskach w Pjongczangu pełnił rolę rezerwowego. Polski skoczek był w gorszej formie od kolegów z kadry i na olimpiadzie mógł tylko kibicować innym. Jednym z powodów jego słabszej dyspozycji mogą być problemy w życiu osobistym.

wróć do artykułu
  • ~Nie Skoczek
    (2018-02-25 13:34)
    Po co wywlekacie na światło dzienne prywatne problemy tej rodziny? Co mnie to obchodzi???
  • ~xxl
    (2018-02-25 12:50)
    W łóżku skakał , na skoczni było gorzej .
  • ~wers
    (2018-02-25 14:45)
    nie rozumiem po co takie brudy rodzinne prać publicznie.Sławy nie przyniesie ani Jej ani Jemu
  • ~redo
    (2018-02-25 16:15)
    Kolejny dowód na to, że Instagram służy do prezentowania infantylizmu, ekshibicjonizmu i odzierania życia z prywatności (z prośbą o poszanowanie prywatności ;-)
  • ~Sokular
    (2018-02-25 17:14)
    Droga Pani takich rzeczy nie pisze sie w internecie.Mściwość to zły doradca.
  • ~Temida
    (2018-02-25 13:27)
    Kto winien???Niestety P.Żyła ma problemy, Skacze na nartach nierówno ? Widać też, że do odpowiedzialności nie dojrzał ? To nie wina żony, że często jest na zgrupowaniach, gdzie być może ma "okazje" do zdrad ? A żona.... czeka w domu, wychowuje dzieci , a potem zostaje "zdołowana" przez męża ?
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-02-25 13:17)
    Dostanie premię pieniężną, będzie na alimenty.
  • ~TROL
    (2018-02-25 13:59)
    Może i brakuje Piotrowi obycia, ale nadrobił to 1000 krotnie jako sportowiec! A te śmieszne komentarze, cóż świadczą tylko o życiowej ignorancji autorów. Zróbcie choć 1/100 tego co zrobił ten chłopak a będziecie... miały;) prawo oceniać jego życie osobiste.
  • ~Nowa-dyscyplina
    (2018-02-25 15:59)
    Mistrz skokow - w bok...
  • ~Była żona Dupka
    (2018-02-25 17:45)
    Trzymaj się Dziewczyno. Ja też pogoniłam męża, który zdradzał. Miał w d.... to, że są dzieci, że rodzina. Za pierwszym razem wybaczyłam. Dla dzieci, dla niego, dla siebie. Później juz nie miałam siły. Mąż się miał za bog wie kogo. Cały czas podkreślał, że jest lekarzem i może mieć na skinienie palca wszystkie pielęgniarki, przedstawicielki medyczne itp. Niesamowite mniemanie o sobie, narcyzm w najbardziej wyrazistej formie. Nie wiem co ja w nim widziałam. 170 wzrostu , a i w spodnich nie za wiele. Młoda byłam . Na studiach wyszłam za mąż. Teraz jestem z cudownym, przystojnym, mądrym człowiekiem.Tamten mu do pięt nie dorasta. Dosłownie :) i w przenośni. Życzę Ci, żebyś spotkała kogoś kto Cię doceni. A DUPKOM nie warto nawet pomachać ręką na pożegnanie.
  • ~Eliza
    (2018-02-25 18:44)
    Piszecie o prywatnych sprawach rodziny .Żenada. To czy sportowiec ma kochankę i czy go żona wyrzuciła nie powinno opinii publicznej obchodzić. To nie jest dziennikarstwo. To wchodzenie komuś z butami do łóżka. Wstrętne.
  • ~ahmed zogu..
    (2018-02-25 19:53)
    Piotrek nie pękaj ,możesz przejść na Islam..
  • ~podhalanin
    (2018-02-26 11:54)
    dobrze że go pogoniła deficyt umysłowy jest u niego widoczny , po co zarażać nim dzieci
  • ~kkkk
    (2018-02-25 19:32)
    prosba o uszanowanie prywatnosci ? biedne dzieci tej mamusi , w szkole pytaja czy to prawda co mamusia wszem oglosila ? Piotrek chron dzieci .....
  • ~myszka miki
    (2018-02-25 17:59)
    Po prostu skoczyl na bok. Moze przez wiatr?
  • ~Damian, Wielkopolska
    (2018-02-25 17:49)
    Co ona jeszcze będzie nam wciskała? Jeśli faktycznie ją zdradził, to miał rację. Niby uroda bardzo fajna, niby inteligencja jest, ale to tylko tym gorzej. Baby to baby, Trzeba czasami troszkę czułości, ale i partnerstwa. Osobiście na mnie Justyna Żyła robiłaby wrażenie onieśmielające, a Piotr jest jednak wrażliwym człowiekiem. Te tak zwane brzydsze, zwyklejsze i niekoniecznie przebojowe czasami są lepszym wyborem. To właśnie dlatego te ładniejsze i niby inteligentniejsze mają zwykle trudniej, bo one są jak K2 zimą i bywa, że wielu woli sobie odpuścić, niż je wiecznie tylko próbować zdobywać, a na dobre zdobywają je tylko twardziele (ale w Karakokum to raczej plus, a w związku maczo to często problem). Widać postawiłaś kobieto temu człowiekowi zbyt ciężkie warunki.
  • ~Teraz już wiadomo
    (2018-02-25 14:26)
    jaki sport Piotrek trenował przez ostatnie miesiące
  • ~On
    (2018-02-25 18:53)
    No to niech se wezmie kochanka i sa kwit! Klina klinem!
  • ~Fan sportów zimowych
    (2018-02-25 20:05)
    Rozumiem Piotra. Nie mógł się przy niej rozwijać. Podcinała mu skrzydła. Podjął trudną ale dobra decyzję! Brawo Piotrek!
  • ~żart
    (2018-02-25 15:06)
    D0bry "skoczek" (konik polny), obskoczy dwie "kochanki". Słabeusz nie poradził z jedną (z czym do ludzi).

Może zainteresować Cię też: