• ~heinrich z pojugend
    (2011-02-26 19:51)
    brawo! niech zyje Pierwszy Kibic!
  • ~marco
    (2011-02-27 13:17)
    Małysz jest nieśmiertelny!
  • ~Polak
    (2011-02-27 14:34)
    Już dawno powiedziałem że Adam Małysz to skarb narodowy - bo możecie mieć pewność że drugiego takiego talentu i MISTRZA mieć już dłuuuugo nie będziemy. To nie to że jest dobry. On jest najlepszy bo mało który zawodnik z jakiegokolwiek kraju TYLE lat jest zawsze w czołówce. Brawo Panie Adamie. Chciałbym kiedyś uścisnąć PANU rękę i podziękować za wszystko. Pozdrawiam.
  • ~:)
    (2011-02-27 23:33)
    Justyna, daj też czasem wygrać Norweżkom. Niech ich kibice mają trochę radości w życiu. Tyle depresji w tym surowym kraju.
  • ~GRATULACJE
    (2011-03-01 04:12)
    Tak ! - mozemy byc dumni z osiagniec PANA ADAMA =
    = NALEZA SIE WIELKIE BRAWA !
  • ~neniu
    (2011-03-01 18:36)
    panie adamie jestem twoim fanem od jak pan zaczau wygrywas skokach narciarskich .gratulacje z medalu na chompionacze oslo holkomolen
  • ~Berberys
    (2011-03-02 07:45)
    Pan Małysz jest wielki.Należy mu się dozgonny szacunek.Co najważniejsze trudno dostrzec aby mu się przewrócilo w głowie od nadmiaru sukcesów czy też chwalby falszywych wielbicieli !Zdrowia Panie Mistrzu .
  • ~Berberys
    (2011-03-02 08:14)
    Pani Justyno współczesny sport jest perfidny.Niestety niezbyt uczciwy.Pani natomiast będzie długo ikoną polskiego narciarstwa.Proszę się nie przejmować porażkami z zawodniczkami ,które prazentują wyżej wymieniony sposób rywalizacji .Także winna jest komisja która dopuszcza takie sposoby.Pani jest perełką,wychowaną w niezwykłych warunkach.Ile biegaczek jest czynnych w wieku juniorek?a ile jest seniorek.? I nagle mamy Panią!Należy się Pani Oskar
  • ~serducho
    (2011-03-06 16:59)
    Norwedzy też podziwiają Adama i Justynkę .to pewne Adas reklamuje Lebarę jest wszędzie widoczny w największych centrach Oslo i cieszy serca Polaków:)Dziękuję Wam kochani
  • ~Majeczka
    (2011-03-07 17:20)
    Adam Małysz - mały ale za to wielki człowiek - odważny,waleczny a jednocześnie skromny,pokorny.Godnie reprezentował Pan Polskę przez tyle lat.To niesamowite,że w tak niewielkim ciele było i jest tyle siły i ducha.Jest Pan wielki i przesympatyczny.Taki Mały Rycerz.:)))