• ~koziłek
    2011-03-07 16:22
    Który to ten Bjoergen? Z prawej czy z lewej?
  • ~gizela
    2011-03-07 16:49
    J akby nasza Justysia stanela przy nich to dopiero bylby kontrast,z cala pewnoscia wygladalaby jak 100% rasowa piekna kobieta z dlugimi nogami pieknymi wlosami,a one wygladaja jak babochlopy
  • ~an77
    2011-03-07 17:30
    Marit ... czyli kolejna LEKCJA POKORY dla "Pyskatej " Justysi!
  • ~archeopteryx
    2011-03-07 15:16
    ASTMATYCY! JAK JA WAM, K... ZAZDROSZĘ TAKIEJ FAJNEJ CHOROBY!

    Bjoergen jest lepsza od NRD-owskich brojlerów. Te wrzody pod pachami nie pozwalają jej swobodnie opuścić rąk. To jest prawdziwe oblicze współczesnego sportu
    Dzisiaj to wyścigi farmaceutów na grzbietach mutantów rasy Bjoergen.

    Zazdrościć jej nie ma czego. To co robi razem z władzami swojej federacji to jawne jaja. Adam Małysz jakoś, nie wiedzieć czemu, dotąd nie cierpiał na astmę i nie palił głupa, że musi łykać prochy, które podnoszą mu sprawność o 20%.

    Za parę lat Bjoergen będzie wyglądać jak Michael O'Rurke i będzie dygać o lasce. Ale dzisiaj to bohaterka Norwegii.
  • ~Jaga
    2011-03-07 13:28
    Te sterydy niby przeciwastmatyczne tak dodają im pierwiastka męskiego. Wyglądają jak TRANSWESTYCI.
  • ~pawełek
    2011-03-07 11:30
    Kurde, co się stało z ich piersiami?
    Zaniknęły!!!
  • ~piotrek
    2011-03-07 11:42
    To wali na psyche. Za kilka lat bedzie Martin Bjoergen. Przeciez na ulicy kazdy bierze ja za faceta. Czesc Martin, o przepraszam Marit.
  • ~mika
    2011-03-07 11:48
    Marit jak Robocop
  • ~kasia
    2011-03-07 19:07
    W artykule sugeruje się ze Marit to osoba z która jest wywiad w filmiku... poprawka Ona to to coś w zielonym!
  • ~kolporter
    2011-03-07 20:27
    Marit Bjoergen z mężem? Że też ten chłop przebiera się w takie brzydkie sukienki i podobno też astmatyk