• ~Andi
    (2012-01-08 16:35)
    Gigant Justyna
  • ~Jadzia z Oslo
    (2012-01-08 19:09)
    Kazdy normalny Polak zyczy sobie, zeby jego Rodacy wygrywali, to przeciez POwinno byc normalne, ale tak NIE jest !!
    Mimo, ze ciezko i dlugo ( ALE za dobra Kasiore ! ) pracuje na zmywaku, to przegladam rozne gazetki, nawet ta POlskjezyczna goebbelsowke.
    Martwi mnie, ze tak Justyna manipuluja i POdjudzaja na NORGE. Coraz WIECEJ Polakow, ale i Niemcow przyjezdza do NORGE za Kasiora, bo w tym UE- KOLCHOZIE nie starcza im na zarcie.
    Norwedzy to w przeciwienstwie do frycow, dobrze nastawiony do Polakow narod.
    NIE dajcie sie jakims "dziennikom" i "GW-nom manipulowac.
    Mam tylko nadzieje, ze szybko sie ten UE-Kolchoz zawali i odzyskamy NiePOdleglsc, a Fircykow i Gogusi przed Sadem Najjasniejszej POstawimy - TAK NAM doPOmoz BOG !!
  • ~Kibic
    (2013-01-07 16:38)
    Justyna jest fajna i trzymam za nią kciuki
  • ~Co nas to obchodzi
    (2012-01-17 07:31)
    A co nas to obchodzi, że ktoś na deskach lub saneczkach sobie zjechał z górki, jak mu do sprawia przyjemność, to jego sprawa. Mocną stroną Kowalczyk to jej zęby, jak się zatnie to nie popuści.
  • ~Zbyszek
    (2012-01-11 14:54)
    JUSTYNKA TO ANNIOŁ NA ZŁE CZASY NIE TYLKO W POLSCE ALE I EUROPIE
  • ~kakalakta
    (2012-01-09 17:26)
    justynka jestes kochana i twoj trener takze
  • ~janosz
    (2012-01-09 17:29)
    nosz gorolski charakter dzikujemy
  • ~jerry
    (2012-01-09 13:27)
    Dlaczego wy "intelektualisci " wykorzystujecie zwyci estwo justyny do politycznego okladania sie?
  • ~termor
    (2012-01-09 13:30)
    kochamy cie Justynko jesteś wyjątkowa
  • ~mm
    (2012-01-08 23:38)
    zbysiu ty jestes najladiejszy wszystkie chlopaki sie za toba ogladaja.
  • ~szary
    (2012-01-08 19:57)
    @ Zbyszek2012-01-08 19:40
    Bjoergen ładniejsza? W którym miejscu?
  • ~Gumowe Insygnia POpalonegokota
    (2012-01-08 19:55)
    @ ~Zbyszek2012-01-08 19:40
    NAPISAL :"
    Piszcie sobie co chcecie- w/g was wszystkie Polki to pieknosci...
    Justyna to skora i kosci. Norwezki ladniejsze! "

    Zbysiu, kto Cie POdnieca, to naprawde Twoja prywatna sprawa i masz do tego prawo !
    Wedlug mnie to moze nawet na sama mysl o Kaszalocie ", czy na POdobna krowe" stawac Ci deba " i nikomu do tego.
  • ~Zbyszek
    (2012-01-08 19:40)
    Piszcie sobie co chcecie- w/g was wszystkie Polki to pieknosci...
    Justyna to skora i kosci. Norwezki ladniejsze!
  • ~Jadzia z Oslo
    (2012-01-08 19:39)
    @ ~widz2012-01-08 19:26
    Nie zrozumiales w ogole mojego ostrzezenia, ze"POlskie Gwna" i inne "POdarte Szmaty" tylko Toba manipuluja.
    Otrzasnij sie z POlskiego Letargu i zaczniej myslec SAMODZIELNIE, NIE tak jak Ci Kaza albo POdJudzaja ( =sugeruja )!
    PO prostu uzywaj swoj Leb.
    Pozdro - Jadzia
  • ~widz
    (2012-01-08 19:26)
    re Jadzia z Oslo
    Nie daj się manipulować , tą radę daje tobie, a "dzienniczki" przeglądaj uważniej, by następnym razem nie umknęło ci norweskie pejoratywne określenie Justyny mianem "polskiej góry mięśni" i równie ciekawe pytania norweskich dziennikarzy na TdS co to miały destabilizująco wpływać na psychikę naszej mistrzyni...
  • ~Krytyka POlityczna
    (2012-01-08 19:22)
    Za bardzo nacjonalistyczne podejście ma Justyna Kowalczyk do tego co robi !!! Jak można tak traktować Europę i zabierać wszystko dla Polski !!!
  • ~wiu
    (2012-01-08 19:05)
    Justyna jest wspaniała, gwiazda! Tylko etap bezsensownie zabójczy, nie służy sportowi. jakie one były wymęczone, aż zal wszystkich. Pora to zmienić. Słyszycie działacze pasibrzuchy?
  • ~remik
    (2012-01-08 16:03)
    Brawo Justyna!!! Wielkie DZIĘKI!!!
  • ~szary
    (2012-01-08 18:27)
    @ ~Zbyszek2012-01-08 17:12
    Jeżeli Justyna wygląda jak chłop, to jak wygląda Bjorgren? Albo nie widziałeś jej zdjęć bez czapki i kombinezonu, albo masz specyficzny gust. Ja widziałem, dlatego nie byłbym zdziwiony gdyby okazało się, że Bjoergen ma ten babski dingsik jak pół kciuka.
  • ~ZbyszekD
    (2012-01-08 18:11)
    Kolega Zbyszek chyba lubi kobietki przy kości, albo ma popsute okulary, bo jeżeli pani Justyna to kościotrup. To nie wiem co na to powiedzieć - ja zdecydowanie lubię szczupłe panie. Z pani Justyny powinniśmy być dumni!!!

Może zainteresować Cię też: