• ~ja
    (2013-01-06 18:41)
    Jesteś moim wzorem PANI JUSTYNO.
  • ~kibol
    (2013-01-07 12:06)
    GRATULACJE!!! A tym frustratom co tu się wyżywają polecam wizytę w łazience - chwilka samotności rozładuje wasze złe emocje.. Najgorsi są tacy co to nic w życiu nie zrobili a wszystkich krytykują.
  • ~Ajjjj - jaaaaaj - jaaaaaj FENOMENALNA !
    (2013-01-07 02:28)
    NIESAMOWITA !
    Pokazala na co Ja stac !
    Nikt JEJ nie dorowna !
    Ma Dziewczyna KLASE !
    Powodzenia P. Justyno !
    GRATULACJE -
    Chociaz Ty rozslawiaj nasz biedny KRAJ !
  • ~do gerry5
    (2013-01-07 06:22)
    Dziwne , ze wszedzie wszyskie panstwa zachwycaja sie
    swymi owymi ... ' misiami ' ~ szkoda , ze nie bylo tobie dane :(
    gdybys takim 'misiem ' byl nie pisal bys tych bredni ,
    a czy nie dal nam PAN BOG rozumu by myslec ! ???
    toz to wiadomo , ze ' reklama dzwignia handlu ' -
    wiec uzywaj zez swego rozumu !- @gerry5
  • ~Ramzes
    (2013-01-07 06:59)
    Brawo Justysia,pokazałaś swój twardy góralski charakter.,nie czytaj głupot wypisywanych przez inteligentów inaczej, jesteś wielka. Dobrze się stało że wybrano Cię na Najleprzego Sportowca Polski.Pokaż,że pokonasz Bergen, a masz jeszcze mistrzostwa świata. Dużo zdrowie i sukcesów.
  • ~der
    (2013-01-06 23:11)
    @Tyczkarz z Kasiny Sredniej.Ciebie moderator powinien za te posty zgłosić na policje a ona do prokuratury.Już od dłuższego czasu bezpodstawnie oczerniasz wspaniałego człowieka.
  • ~ciupaga w plecach
    (2013-01-07 09:13)
    taki z niego tyczkarz jak z koziej dupy rajzentasza
  • ~vp
    (2013-01-07 09:21)
    @ Tyczkarzu ... już wielokrotnie zwracałem ci uwagę byś spożywał sól jodowaną . Badania dowiodły ,że w twojej okolicy występuje zupełny brak jodu ,więc twoje odruchy tłumaczę sobie postępującym kretynizmem.
  • ~Polak
    (2013-01-07 13:09)
    Brawo Justyna!!!
  • ~adelaide
    (2013-01-07 00:07)
    RE Ad:~der2013-01-06 23:11

    Na taką hołotę jak @~Tyczkarz z Kasiny Sredniej2013-01-06 19:51 nie ma co zwracać uwagi ...! Szkoda nerwów, na takie bydło.

    Sie go niebawem namierzy, dostanie przez łeb ciupazkom i giembe parszywą zamknie ...,!!! Takim mus ręcznie tłumaczyć !

    A Pani Justynie, należą się brawa, wszelkie nasze, Polaków, uznanie i podziw !!!

    BRAWO PANI JUSTYNO !!! JEST PANI WIELKA !

    BRAWO! BRAWO! BRAWO!