• ~haha
    (2013-02-09 02:57)
    Wsio bolsze! Nic sie nie zmienilo.
  • ~życzę Rosjanom udanych igrzysk
    (2013-02-06 12:49)
    olimpijskich bo na to zasługują swoimi osiągnieciami w sportach zimowych.
  • ~www
    (2013-02-06 12:56)
    CIEKAWE CZY NA LOTNISKU W SOCZI BEDA ROZPYLAC HEL, STRZELAC DO LADUJACYCH SAMOLOTOW Z DZIALEK MAGNETYCZNYCH, ORAZ DOBIJAC RANNYCH?
  • ~motek
    (2013-02-06 13:04)
    re ..www.

    tylko nie napisałeś że to wszystko będzie sie działo dla tych których POpierasz
  • ~>>>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2013-02-06 12:35)
    CIEKAWE CZY W SOCZI POBIJĄ REKORD POLSKI W WYBUDOWANIU NAJDROŻSZEGO STADIONU NARODOWEGO NA ŚWIECIE , CZEKAMY NA INFORMACJE Z SOCZI ...
  • ~arekct
    (2013-02-06 20:48)
    rosjanie maja forse i fantazje wiec oni zrobia cos okazalego i zapewne drogiego a kto bogatemu zabroni oni sraja kasa doslownie
  • ~rus
    (2013-02-07 16:12)
    ruscy ssą
  • ~współczuję
    (2013-02-11 16:16)
    Wielkość przywódców mierzona jest jakością życia najbiedniejszych obywateli. A jak żyją ich obywatele można stwierdzić jadąc kilkadziesiąt kilometrów od większych miast. Za cały ten zamęt i tak zapłacą zwykli obywatele, własnie ci najbiedniejsi. Ci co wyłożą na te stadiony i wszystko wokól, odbiją sobie własnie na zwykłych obywatelach i jak zawsze piersi do odznaczeń wysuną ci którzy dali najmniej. Skąd my to znamy?
  • ~cek
    (2013-02-13 00:05)
    Obiekty sportowe to pryszcz, to co zrobili z infrastrukturą to rekord świata. Koleje tunele, lotnisko, drogi , mosty, hotele, pensjonaty Spa , restauracje, całe miasteczka,
    i ośrodki sportowe, wyciągi etc Soczi to jedno, Krasnaya Poliana to drugie.. praca wre ale jeszcze dużo pracy przed nimi, zdążyć zdążą, ale jak będzie z jakością nie będzie czasu sprawdzić.
  • ~mccusa
    (2013-02-13 19:35)
    Ja rowniez zycze udanych igrzysk - i wysokiej temperatury jak to zwykle jest w tropikalnych regionach - to typowa rosyjska glupota. i prymitiwizm organizowac zimwa olimpiade w tropikach, ktore tak naprawde nie naleza do rosji...Przewiduje, ze rosja zdobedzie 1 zloty 3 srebrne i 5 brazowy...gratulacje...