• ~EvenT
    2013-03-01 02:22
    Brak konkretnych informacji w tej wiadomości...jak dla debili. Skoczył wygrał..

    Wygrał w fantastycznym stylu

    Polak zdobył mistrzowski tytuł nokautując rywali. Prowadził już po pierwszej serii, po skoku na 131,5 metra, a w drugiej rundzie jedynie potwierdził wysoką formę. W drugiej próbie uzyskał o 1,5 metra mniej niż w pierwszej i wygrał z notą 295,8 punktu. Srebrny medal zdobył Słoweniec Peter Prevc, który w obu skokach uzyskał 130,5 metra i stracił do Stocha 6,1 punktu. Brąz wywalczył natomiast Norweg Anders Jacobsen (129 i 131 metrów).

    Na 19. miejscu zawody zakończył Piotr Żyła, a tuż za nim znalazł się Dawid Kubacki. Maciej Kot był natomiast 27.
  • ~@shalom
    2013-03-01 04:15
    Uwielbiam katoli! Super Kamil
  • ~E.1946
    2013-03-01 00:57
    Do p.~shalom ty musi masz cos na glowie czuc czosnkiem koszernym na odleglosc --i---ku
  • ~baz
    2013-03-01 00:44
    Brawo Kamil!!!Brawo Kamil!!!Brawo Kamil!!!
  • ~maserati
    2013-03-01 05:20
    Kamil jeses wspanialy. dajesz nam wiele radosci. Trzymamy za ciebie kciuki MISTRZU ŚWIATA
  • ~nieprawdziwy Polak
    2013-03-01 06:04
    Brawo Kamil! Dziękuję za fajne skoki!
  • ~słowianin
    2013-03-01 18:07
    Brawo Kamil! BRAWO ŁUKASZ KRUCZEK!!! Mamy drużynę, a nie jednego Małysza ! Pan trener Kruzczek zbudował DRUŻYNĘ! Co było za Jego poprzedników? Małysz, tak. A dalej? Nic... A teraz prawie za każdym razem czwórka wchodzi do pierwszej trzydziestki. A różni głupcy mieszający politykę ze sportem, czy taki "~szalom", niech nie zabierają głosu, bo mówią odbytnicą
  • ~fanka skoków
    2013-03-01 11:57
    SUUpEER!!! długo na to czekałam ale sie opłacało...a do tego jestes z nich wszystkich najprzystojnejszy:)
  • ~manjaa
    2013-03-01 07:06
    Jedno zdjęcie jest źle podpisane.
  • ~E.1946
    2013-03-01 00:35
    Jaka niechec,jaka zazdrosc,jaka nienwisc,przemawia przez niektorych;nazwijmy to pozal sie panie kibicow,ktorzy nie potrafia godnie sie cieszyc ze zwyciestwa naszego MISTRZA SWIATA. Dziekuje Mistrzu cytaty niektorych P...tow 'lepszy od dekarza-moher -gej-zwykly katol -nie wdaj sie w konszachty - nie skundlij sie ??? to jest jezyk ktorym posluguja sie wypisz wymalujKIBOLE naslani mozna sie domyslec przez kogo !!! Kamil brawo